Lata 2001 - 2006

 Absolwenci gimnazjum z lat 2001 - 2006

Klasa IIIa

wychowawca: Zofia Pilawska

Baran Michał
Broda Erwin
Chudyka Grzegorz
Dudzik Marcin
Gabryś Anna
Gacek Anna
Górski Wojciech
Hola Izabela
Kapcia Krystian
Kowalewski Grzegorz
Kozioł Konrad
Kubaja Agnieszka
Kwiatkowska Małgorzata
Kwiecień Arkadiusz
Kwiecień Katarzyna
Kwiecień Paulina
Mączka Mariola
Poświat Anna
Seweryn Inga
Skubik Katarzyna
Wąchała Robert
Wolentek Anna
Woźniak Michał
Zarębska Monika

Klasa IIIb

wychowawca: Andrzej Kozioł

Bakalarz Kamil
Dąbrowski Piotr
Golik Magdalena
Jopek Marcin
Kałuzińska Marlena
Karendał Michał
Koziarz Paweł
Kozieł Barbara
Kruk Łukasz
Kwapień Rafał
Lis Marek
Majcher Ilona
Majcher Łukasz
Michalska Aneta
Miszczyk Michał
Pasteczka Michał
Pękalski Michał
Pieron Justyna
Stępień Małgorzata
Szulc Paulina
Szwaczka Marcelina

Klasa IIIc

wychowawca: Ewa Putowska

Bąk Elżbieta
Biały Łukasz
Bździon Dagmara
Czarniecka Ewelina
Gaworek Przemysław
Gromniak Jarosław
Jagiełło Adrian
Jaros Łukasz
Jesień Katarzyna
Kramarz Tomasz
Majerczyk Adrian
Markowska Marta
Prostak Artur
Skiba Michał
Skowronek Ewa
Słomnicki Wojciech
Słota Wiesław
Suliga Justyna
Szlęk Katarzyna
Szydłowska Martyna
Tkaczewski Przemysław
Wąchała Adrian
Wąsala Łukasz
Żółtak Agnieszka

Klasa IIId

wychowawca: Elżbieta Grabowska

Bednarski Łukasz
Białożyt Marek
Jach Aleksandra
Jachym Andrzej
Kargul Piotr
Kozieł Renata
Kruk Michał
Krzemień Joanna
Łuszczki Anna
Majcher Wojciech
Morawiecki Paweł
Niestój Wioleta
Nocuń Zbigniew
Nowak Grzegorz
Pietras Paulina
Rosół Aleksandra
Schab Dorota
Smacki Konrad
Szota Radosław
Urbański Robert
Wieloch Michał

Klasa IIIe

wychowawca: Zenon Lisek

Bąk Norbert
Czarniecka Anna
Dąbrowski Zbigniew
Gądek Jakub
Hatys Karol
Kaleta Magdalena
Kalisz Łukasz
Kaziak Agnieszka
Klepek Justyna
Kwiecień Karina
Langier Piotr
Laprus Łukasz
Pawlik Katarzyna
Polak Elżbieta
Postrach Łukasz
Sokół Wioletta
Szwedzińska Aleksandra
Witkowicz Mateusz
Zięba Alicja


Klasa IIIa

wychowawca: Robert Jarosiński

Andrzej Adamczyk
Sylwia Adamczyk
Magdalena Bąk
Klaudia Bertman
Piotr Jacak
Kamil Kopeć
Karolina Kwapisz
Michał Laprus
Miłosz Majcher
Anna Odrobińska
Magdalena Ozga
Marta Rajecka
Martyna Senator
Tomasz Tabencki
Paweł Tutaj

Klasa IIIb

wychowawca: Hanna Idzik

Biernacki Łukasz
Błach Magdalena
Chudyka Tomasz
Gębka Ewelina
Golonka Marek
Jachymczyk Piotr
Kosek Hubert
Kowalska Ewelina
Krzyżyk Hubert
Łochowska Paulina
Majcher Marek
Najberg Sylwia
Pietras Bartłomiej
Postrach Ilona
Pośpiech Paulina
Skalmierska Katarzyna
Szydłowski Łukasz
Tarapacz Krzysztof
Toporska Monika
Wiśniewski Kamil
Woźny Dariusz
Zych Jacek

Klasa IIIc

wychowawca: Iwona Pietras

Bartocha Krzysztof
Bernaś Irmina
Białożyt Grzegorz
Bonarska Anna
Furtas Sylwia
Gacek Monika
Grochowina Aneta
Kaczmarska Ewelina
Kilian Paweł
Klasa Konrad
Koper Ewelina
Krawiec Paweł
Masalski Rafał
Oleśkiewicz Judyta
Osińska Renata
Osiński Piotr
Peruń Joanna
Słota Monika
Socha Ilona
Sowula Justyna
Strzeszkowski Damian
Środa Maryla
Środa Mariusz
Tkaczewski Hubert
Urbański Krzysztof
Wąsala Rafał
Żółtak Mariusz

Klasa IIId

wychowawca: Anna Mucha

Baniak Przemysław
Białach Grzegorz
Błaszkiewicz Michał
Burek Anna
Cała Tomasz
Głąb Przemysław
Hola Marcin
Kita Przemysław
Kośmider Szymon
Marzec Łukasz
Nogaj Agnieszka
Poświat Ilona
Seweryn Dariusz
Siwiec Karolina
Skalmierska Anna
Skrzekowska Sylwia
Szczerba Maryla
Tomczyk Monika
Woźniczka Jagoda
Zarębska Joanna
Idzik Jacek
Zasada Marcin


Klasa IIIa

wychowawca: Andrzej Pałczyński

Bakalarz Sylwia
Bardoński Konrad
Bąk Grzegorz
Bernaś Mateusz
Biedra Dawid
Bryja Monika
Furga Piotr
Grzesiak Ilona
Jach Kamil
Kośmider Sylwia
Kowal Ewa
Kowalczyk Paulina
Kozieł Tomasz
Kurkowska Agnieszka
Nowak Marek
Oleśkiewicz Aneta
Pozorski Wojciech
Socha Tomasz
Szyńcowicz Justyna
Urban Krzysztof
Wójcicka Sylwia

Klasa IIIb

wychowawca: Izabela Leśniewska

Baran Paulina
Bąk Marcin
Cała Katarzyna
Chabińska Jolanta
Cholewa Kamil
Dusza Kamil
Kamińska Janina
Kilian Aneta
Kita Kamil
Kita Marcin
Konieczny Łukasz
Koziarz Agata
Lech Anna
Muster Tomasz
Seweryn Anna
Skóra Hubert
Sobczyk Kamil
Synowiec Marcin
Wiejak Tomasz
Witczak Tomasz
Wroniewicz Danuta
Zbień Wojciech

Klasa IIIc

wychowawca: Kazimiera Senator

Bakierzyńska Paulina
Barańska Sylwia
Bielecki Piotr
Błasiak Anna
Chlewicka Agnieszka
Czuba Damian
Gaim Łukasz
Hajduśkiewicz Łukasz
Jodłowski Grzegorz
Kaleta Joanna
Kozieł Justyna
Krupa Robert
Krzyżyk Ewelina
Kulis Piotr
Łebek Magdalena
Majcher Anna Maria
Majcher Anna
Nowak Kamil
Sputo Mateusz
Tatarczuch Paweł
Urbański Ernest
Zięba Adelina
Zmarzła Katarzyna

Klasa IIId

wychowawca: Bożena Wojtecka

Balant Konrad
Baran Ewelina
Bąk Jacek
Bucki Krystian
Chabińska Aneta
Chachurski Damian
Cielesta Paweł
Ciesielska Bernadetta
Gardjew Krzysztof
Górak Radosław
Krzemień Małgorzata
Laprus Marcin
Małek Magdalena
Niemiec Ewa
Orkisz Daria
Pyrek Michał
Rosół Magdalena
Schab Robert
Żabicka Ilona

Klasa IIIe

wychowawca: Bożena Bakierzyńska

Adamska Katarzyna
Bartocha Anna
Chruścik Justyna
Chrzanowski Tobiasz
Chudyka Agnieszka
Cichopek Mateusz
Dudzik Justyna
Dziub Michał
Furtas Arleta
Gola Joanna
Jaros Roksana
Kalisz Hubert
Krawczyk Mariusz
Kudła Damian
Kwiatkowska Justyna
Najberg Konrad
Skiba Izabela
Słota Kamil
Stawiarz Sebastian
Wąchała Krystian
Woźniak Dominik
Zielińska Malwina


Klasa IIIa

wychowawca: Elżbieta Grabowska

Baran Sylwia
Bielak Anna
Bonarski Karol
Capaja Andrzej
Chmielarz Grzegorz
Galant Agnieszka
Golik Sebastian
Kałuzińska Paulina
Kita Patryk
Kowal Paulina
Kowalczyk Mariusz
Kowalska Joanna
Kruczek Tomasz
Łapot Anna
Łobodziński Mateusz
Michalski Kamil
Masalski Marcin
Ozga Damian
Staszowski Piotr
Szota Przemysław
Tarapacz Aleksandra
Wąchała Karol
Wiejak Beata
Więckowski Grzegorz
Woźniczka Milena

Klasa IIIb

wychowawca: Zenon Lisek

Balińska Karolina
Bartocha Hubert
Broda Albert
Czarniecka Żaneta
Gabryś Ewelina
Grochowina Adrian
Kapturski Adrian
Kaszuba Hubert
Klamka Justyna
Kurkowski Marcin
Lozio Paweł
Lozio Sebastian
Osińska Monika
Pająk Marcin
Pałczyńska Monika
Skalmierski Adam
Skowronek Kalina
Skowronek Teresa
Socha Agnieszka
Sosiński Krystian
Sowula Mateusz
Wąchała Bernadeta
Wąsala Magdalena
Wójcicka Renata
Zapała Karolina

Klasa IIIc

wychowawca: Andrzej Kozioł

Bąk Karol
Bednarska Agnieszka
Błaszczyk Jowita
Gębka Jadwiga
Jagiełka Katarzyna
Kilian Damian
Kulis Paulina
Kurek Marcin
Langier Katarzyna
Lisek Anna
Łodczyk Łukasz
Marszycki Krzysztof
Mędryk Karolina
Morawiecka Aleksandra
Ogórek Barbara
Pacioch Mariusz
Pagór Paweł
Patyna Kamila
Sadłocha Paulina
Sierpień Marcin
Tarapacz Łukasz
Wilczyński Adrian
Wilczyński Piotr
Woźny Anna
Wydmański Łukasz

Klasa IIId

wychowawca: Zofia Pilawska

Adamska Angelika
Baran Piotr
Bakierzyńska Justyna
Bzdzion Katarzyna
Cholewa Kornelia
Franczak Monika
Gajos Marzena
Gola Artur
Górski Hubert
Jachymczyk Adam
Koper Agnieszka
Krawiec Łukasz
Langier Damian
Leks Magdalena
Madetko Joanna
Majcher Ewa
Mendrala Mateusz
Ozga Monika
Podsiadło Piotr
Polak Damian
Skalmierski Robert
Stępień Jagoda
Staszowska Karolina
Szewczyk Dawid
Tkaczewska Aneta


Klasa IIIa

wychowawca: Hanna Idzik

Barchanowska Alina
Bronkowska Lidia
Bucki Emilian
Furga Agnieszka
Jachymczyk Anna
Kaczmarczyk Bartosz
Kałuziński Mariusz
Karendał Krystian
Kędra Weronika
Klepek Damian
Kluczyńska Ewelina
Król Dariusz
Krzyżyk Mateusz
Maj Łukasz
Pagór Marta
Peruń Mariusz
Pękalska Paulina
Skalmierska Katarzyna
Urban Agnieszka
Urban Łukasz
Widawski Damian
Wilkusz Klaudia
Wójcicki Sebastian
Żabicka Justyna
Żołędzka Marzena

Klasa IIIb

wychowawca: Anna Mucha

Balińska Paulina
Bąk Kamil
Chrzanowska Agnieszka
Cichopek Ryszard
Dziób Ewelina
Golonka Piotr
Gwóźdź Piotr
Jasiczek Teresa
Kaleta Karol
Klamka Arkadiusz
Kucharz Andrzej
Kuśmierz Łukasz
Kwiecień Dawid
Madetko Marlena
Majder Barbara
Majerczyk Katarzyna
Mendrala Kinga
Nocuń Małgorzata
Nowak Mateusz
Pałczyńska Joanna
Socha Marcelina
Sosnowski Piotr
Szwaczka Artur
Woźniak Magdalena
Zaręba Marcelina
Zieliński Paweł

Klasa IIIc

wychowawca: Lidia Malec

Barchanowska Monika
Bielecka Olga
Furtas Patryk
Gola Aleksandra
Grębosz Damian
Hougardy Kamila
Jach Katarzyna
Jakubik Donata
Janowski Hubert
Kilian Joanna
Krawiec Marzena
Kruczek Paulina
Krzysztofik Daniel
Kwapień Artur
Majcher Katarzyna
Molenda Damian
Morawiecki Marcin
Pałczyńska Ewelina
Półtorak Damian
Rajecka Kinga
Schab Izabela
Sitarz Dawid
Stawiarz Agnieszka
Wójcicka Mariola
Zapart Agnieszka
Znojek Kamil

Klasa IIId

wychowawca: Ewa Putowska

Adamczyk Michał
Adamski Sylwester
Barańska Marlena
Błaszkiewicz Katarzyna
Chabiński Mariusz
Konieczna Iwona
Kordyś Ewelina
Kozioł Jarosław
Kwiecień Przemysław
Langier Aleksandra
Langier Marcin
Liburska Anna
Majcher Katarzyna
Małek Katarzyna
Mucha Kamila
Nowak Mateusz
Objosło Przemysław
Peruń Angelika
Skrzekowska Małgorzata
Smacki Kamil
Stępień Patrycja
Tarapacz Justyna
Tłuczkiewicz Żaneta
Uchto Marzena
Wasik Magdalena
Zielińska Olga
Zych Marek