Lata 2006 - 2011

 Absolwenci gimnazjum z lat 2006 - 2011

Klasa IIIa

wychowawca: Andrzej Pałczyński

Bąk Dawid
Całka Anna
Chabińska Małgorzata
Cholewa Mateusz
Chwastek Adrianna
Czarna Marta
Furtas Izabela
Furtas Kamil
Habińska Anna
Jopek Ewelina
Kabza Maciej
Kałka Michał
Langier Marta
Lech Katarzyna
Majcher Kamil
Muster Karolina
Pacholec Krzysztof
Pośpiech Bartosz
Ryńska Magdalena
Skóra Iwona
Skutnik Karolina
Sokołowski Paweł
Stępień Konrad
Turek Magdalena
Windys Paweł
Żołna Hubert

Klasa IIIb

wychowawca: Kazimiera Senator

Bania Sylwia
Barańska Katarzyna
Bartkiewicz Wiktor
Chajdys Łukasz
Czuba Roksana
Dziób Monika
Frankowska Paulina
Gałach Katarzyna
Gola Piotr
Kaleta Piotr
Karendał Wioletta
Król Aneta
Kwiatkowski Łukasz
Masalski Andrzej
Mróz Justyna
Nowak Katarzyna
Ozga Rafał
Rosół Marcin
Skowron Magdalena
Socha Hubert
Sosiński Łukasz
Wąchała Konrad
Zontek Gabriel
Zontek Kamil
Zych Michalina

Klasa IIIc

wychowawca: Robert Jarosiński

Adamski Piotr
Bąk Dominik
Białach Marek
Białach Monika
Białożyt Renata
Bonarska Elżbieta
Chorąży Michał
Gala Magdalena
Golda Katarzyna
Grębosz Damian
Hola Aleksandra
Klepka Łukasz
Konieczna Marta
Kowal Konrad
Kowalewska Anna
Kozieł Adam
Krawiec Damian
Król Jakub
Kuchta Agnieszka
Kuchta Monika
Łobodzińska Anna
Mider Żaneta
Pacioch Sylwia
Peruń Kamila
Strasz Justyna
Wrzesień Iwona

Klasa IIId

wychowawca: Bernarda Gołębiowska-Łuszczki

Adamska Ewa
Baran Piotr
Bardoński Przemysław
Bednarska Katarzyna
Bernaś Grzegorz
Bielecki Hubert
Cielesta Marcin
Czarniecka Marzena
Dyczkowski Krystian
Kowalski Marcin
Kozioł Katarzyna
Krupa Monika
Kurkowska Iwona
Langier Adam
Lech Damian
Majcher Małgorzata
Pardała Agnieszka
Pawlik Justyna
Peroń Michał
Piotrowicz Edyta
Podsiadło Edyta
Sobczyk Dominika
Synowiec Karolina
Tarapacz Piotr
Wójcicka Barbara
Żołędzka Jolanta


Klasa IIIa

wychowawca: Lidia Malec

Adamczyk Małgorzata
Cała Mateusz
Franczak Łukasz
Grzywacz Marta
Janus Kamil
Konieczna Ewelina
Konieczny Damian
Kowal Mateusz
Kruk Marzena
Latos Adam
Malicka Aleksandra
Molenda Aleksandra
Ozga Sebastian
Socha Katarzyna
Stępień Monika
Strasz Patrycja
Tabor Piotr
Wilkusz Anna
Zbień Ewa
Żabicka Agnieszka

Klasa IIIb

wychowawca: Zofia Pilawska

Antosik Kinga
Barchanowska Anita
Barchanowska Joanna
Biela Karolina
Furtas Mateusz
Kaczor Justyna
Klepka Helena
Krawiec Ilona
Kruczek Kamil
Kuśmierek Sebastian
Krzysztofik Dominika
Leks Michał
Michalski Mateusz
Placek Mariusz
Skowronek Ewelina
Skowronek Magdalena
Środa Marcin
Świetlik Anna
Tkaczewska Ewa
Wasik Monika
Zasada Iwona
Zyguła Hubert

Klasa IIIc

wychowawca: Krystyna Kornacka

Balińska Angelika
Chrzanowska Joanna
Ciesielska Ewelina
Dębowska Izabela
Dzienia Norbert
Dziub Dawid
Gabryś Zofia
Grela Ilona
Kaszuba Paweł
Klamka Norbert
Kozieł Agata
Majder Justyna
Pałczyńska Sylwia
Roterman Anna
Skalmierska Marlena
Skubik Justyna
Strzeszkowski Łukasz
Wójcik Anna
Wydmańska Paulina

Klasa IIId

wychowawca: Bożena Bakierzyńska

Balant Damian
Baran Magdalena
Bartkiewicz Bartosz
Bucki Damian
Cielesta Sylwia
Dybicz Łukasz
Frejowski Kamil
Jabłońska Monika
Karendał Adam
Kopeć Kamila
Kopeć Sylwia
Najberg Paula
Pacioch Paulina
Postrach Małgorzata
Siwiec Angelika
Siwiec Martyna
Sobczyk Paweł
Sobczyk Piotr
Szmer Paulina
Szydłowska Agnieszka
Wiejak Łukasz
Zięcik Andrzej
Żabicka Wioletta

Klasa IIIe

wychowawca: Bożena Wojtecka –Imbor

Bernaś Katarzyna
Capaja Aneta
Domagała Kamila
Furmanek Łukasz
Gaworek Paweł
Górak Paulina
Górski Bartłomiej
Jagiełka Adrian
Jawor Magdalena
Kaczmarski Hubert
Kałka Dawid
Kałka Piotr
Karendał Dawid
Karendał Sylwia
Kowal Agnieszka
Koziara Kamil
Langier Anna
Lisek Tomasz
Massalska Agnieszka
Mucha Radosław
Pacholec Mariusz
Tkaczewski Adrian
Woźniak Anna
Żołna Dawid


Klasa IIIa

wychowawca: Hanna Idzik

Baliński Mateusz
Bardońska Agnieszka
Białach Michał
Błach Katarzyna
Błaszkiewicz Kamil
Czarniecki Piotr
Gola Agnieszka
Grabowska Małgorzata
Gwóźdź Krzysztof
Haczyk Przemysław
Hola Emilia
Karendał Karolina
Kilian Daniel
Lech Rafał
Liburski Piotr
Łodczyk Dominika
Maniarski Mariusz
Mnich Piotr
Niemiec Paulina
Nowak Roksana
Płaskoń Radosław
Skowronek Wioletta
Urban Aleksandra
Wójcicka Katarzyna

Klasa IIIb

wychowawca: Anna Mucha

Bąk Ola
Bolforski Kamil
Bździon Karolina
Cichopek Karolina
Drożdżal Adrian
Górak Michał
Idzik Jakub
Jaskulska Magdalena
Karendał Piotr
Kilian Kamil
Kwiecień Paulina
Najberg Aleksandra
Niestój Artur
Oczkowicz Piotr
Patyna Paulina
Podsiadło Renata
Rokicki Tomasz
Różak Rafał
Stawiarz Kamil
Zimoląg Dominik
Zyguła Martyna

Klasa IIIc

wychowawca: Ewa Putowska

Bonarska Monika
Gaworek Mariola
Golda Magda
Grela Katarzyna
Kozieł Hubert
Krawczyk Karolina
Król Paweł
Kuśmierz Katarzyna
Małkiewicz Magda
Małkiewicz Martyna
Omasta Paweł
Pagór Magdalena
Pagór Robert
Pardała Żaneta
Podsiadło Sylwia
Rogoża Arkadiusz
Sosnowski Paweł
Stawiarz Ewelina
Stępień Mariusz
Trela Paweł
Walczak Sybilia
Zaręba Konrad
Zasada Angelika

Klasa IIId

wychowawca: Zenon Lisek

Bardoński Jakub
Białach Anna
Bonarski Dawid
Bonarski Łukasz
Dębowska Angelika
Gładysz Lucyna
Gola Paulina
Jagiełka Ilona
Jaskulski Michał
Kaczmarski Damian
Kaczor Krzysztof
Kowal Karolina
Kwiecień Iwona
Łuszczki Kacper
Miś Jakub
Oleśkiewicz Damian
Skalmierska Agnieszka
Strasz Damian
Wąchała Marcin
Więckowska Katarzyna
Zarębski Marcin
Zasada Mateusz
Zegan Aneta
Zmarzła Justyna
Żabicka Aneta


Klasa IIIa

wychowawca: Andrzej Pałczyński

Adamczyk Grzegorz
Adamczyk Paulina
Adamczyk Radosław
Brodzińska Martyna
Bucki Dominik
Czarniecka Katarzyna
Czarny Dominik
Gładysz Patryk
Jamrocha Magda
Kruczek Jadwiga
Kruczek Krystian
Krzyżyk Magdalena
Lech Aneta
Molenda Michał
Objosło Tomasz
Pietras Justyna
Postrach Konrad
Sidyk Mateusz
Stryjniak Patrycja
Tkacz Paweł
Woźniczka Angelika
Wójcik Kamil
Zapart Mateusz
Zięba Paweł

Klasa IIIb

wychowawca: Kazimiera Senator

Balant Anna
Biela Konrad
Chlewicki Michał
Dylewska Karolina
Grochowina Sebastian
Gwóźdź Grzegorz
Jabłoński Krzysztof
Kowalski Michał
Krawczyk Daria
Krzepkowski Szymon
Kulis Angelika
Kuśmierz Katarzyna
Niestój Joanna
Ozga Ewelina
Rembiszewski Artur
Skalmierski Marcin
Sowula Dawid
Stencel Paweł
Szwaczka Ewelina
Tabor Ilona
Toporski Konrad
Wydmański Michał
Zaśko Żaneta
Zubek Barbara

Klasa IIIc

wychowawca: Robert Jarosiński

Barchanowski Dawid
Capaja Sebastian
Dziób Agnieszka
Gabryś Aleksandra
Habiński Wojciech
Kędra Jakub
Kowal Paweł
Krzemień Hubert
Kurkowska Angelika
Langier Anita
Lech Dominika
Lech Rafał
Majder Rafał
Mnich Łukasz
Omasta Karolina
Seweryn Wioleta
Skalmierski Paweł
Stępień Bogdan
Straszak Jowita
Środa Agnieszka
Wasik Karol
Wątor Marcin
Zyguła Mateusz
Więcek Adam

Klasa IIId

wychowawca: Bożena Bakierzyńska

Antoniewski Dawid
Baran Mateusz
Bartkiewicz Karolina
Bernaś Bartłomiej
Domagała Aleksandra
Golda Sylwia
Górska Kamila
Imbór Mateusz
Jaros Magdalena
Jawor Jagoda
Kamiński Kamil
Kaszuba Michał
Klamka Monika
Kordyś Tomasz
Kuśmierek Bartłomiej
Kwieciński Mateusz
Maj Robert
Niemiec Barbara
Peruń Sebastian
Skalmierska Barbara
Stępień Mariusz
Stradomska Marta
Wiśniewska Karolina
Wróbel Paweł
Wróbel Piotr


Klasa IIIa

wychowawca: Izabela Leśniewska

Dora Michał
Galiński Hubert
Grela Kamil
Jaros Bartłomiej
Kalisz Marcin
Kopeć Anna
Kowal Martyna
Krawiec Edyta
Kwiecień Sylwia
Langier Paweł
Łochowski Sebastian
Nowak Anna
Nowak Karolina
Pacholec Piotr
Pawłowski Mateusz
Skalmierska Dominika
Skowronek Artur
Skowronek Karolina
Stawiarz Jakub

Klasa IIIb

wychowawca: Krystyna Kornacka

Baran Kamil
Baran Michał
Baran Piotr
Bystrowski Artur
Bzdyk Kamil
Capaja Jakub
Langier Wioletta
Michalski Daniel
Orkisz Dariusz
Seweryn Damian
Simlat Dawid
Skalmierska Justyna
Słonina Karol
Tarapacz Katarzyna
Trela Anna
Wieloch Małgorzata
Wróbel Paweł
Żołędzka Magdalena

Klasa IIIc

wychowawca: Elżbieta Grabowska

Baran Paulina
Biela Rafał
Bielak Emilia
Bucki Grzegorz
Bucki Jakub
Bugaj Magdalena
Kordyś Kamila
Kruczek Adrian
Majcher Karolina
Nowak Konrad
Ozga Karolina
Sobczyk Arkadiusz
Stępień Rafał
Wiejak Dominik
Wiśniewski Rafał
Woźniak Kinga
Wójcicka Monika
Ziemian Katarzyna
Zięba Mateusz
Zimoląg Anna

Klasa IIId

wychowawca: Zofia Pilawska

Bąk Damian
Białach Aleksandra
Cichopek Sylwia
Dziób Iwona
Garmulewicz Karolina
Haczyk Grzegorz
Jaros Kamil
Jaśko Sebastian
Jaworski Maciej
Kowal Bartosz
Łapot Mateusz
Majewski Damian
Nowak Agnieszka
Peruń Piotr
Staszowski Tomasz
Staszowska Ewa
Wąchała Michał
Wiśniewska Karolina
Frejowski Łukasz