Lata 2011 - 2016

 Absolwenci gimnazjum z lat 2011 - 2016

Klasa IIIa

wychowawca: Bernarda Gołębiowska-Łuszczki

Adamski Michał
Bochenko Monika
Burek Rafał
Gil Bartosz
Golda Olga
Hola Jakub
Hola Robert
Jędrychowski Rafał
Kowalczyk Tomasz
Koziara Krystian
Michalska Wioletta
Mnich Anna
Ozga Sylwia
Skowronek Katarzyna
Słoka Mateusz
Sosińska Agnieszka
Stateczna Klaudia
Stępień Karolina
Wetwicki Bogdan
Wyrozumski Sebastian
Zdanek Anita

Klasa IIIb

wychowawca: Hanna Idzik

Bartkiewicz Jarosław
Chorąży Mateusz
Domagała Mateusz
Dzienia Radosław
Górska Karolina
Grela Karolina
Imbór Magdalena
Jaskulska Aleksandra
Klamka Izabela
Koziara Martyna
Kucharski Dominik
Kulis Krystian
Langier Paweł
Lech Agnieszka
Stradomski Hubert
Szmer Krystian
Szymańska Dominika
Trzcińska Żaneta
Więckowski Krzysztof

Klasa IIIc

wychowawca: Zenon Lisek

Capaja Adrian
Capaja Karolina
Chrzanowski Adrian
Dziub Kamil
Frejowska Paulina
Gola Karolina
Gwóźdź Norbert
Hougardy Alison
Kaczmarska Wioletta
Kaszuba Grzegorz
Lach Piotr
Nagrabia Karolina
Peruń Damian
Praszkiewicz Karolina
Staszowski Wojciech
Turska Ilona
Urban Magdalena
Wąchała Bartłomiej
Wiśniewski Patryk
Zieleniec Ewa

Klasa IIId

wychowawca: Beata Witek

Baran Anna
Bassa Krzystof
Bąk Szymon
Cholewa Damian
Dziób Adrian
Gładysz Aneta
Jopek Agata
Król Katarzyna
Kruk Michał
Langier Hubert
Łysek Konrad
Mider Dariusz
Miętkiewicz Kamil
Molenda Kamila
Nowak Paulina
Objosło Małgorzata
Pacioch Justyna
Pardała Mateusz
Straszak Aleksandra
Strube Patryk
Suliga Karolina
Szwed Patrycja


Klasa IIIa

wychowawca: Andrzej Pałczyński

Antoniewski Patryk
Chabińska Elżbieta
Ciesielska Anna
Czarniecka Martyna
Dziób Mateusz
Gaworek Andżelika
Gawroński Mateusz
Jaros Katarzyna
Karendał Bogdan
Klamka Karolin
Kornacka Magdalena
Nowak Paulina
Pałczyński Piotr
Pawlik Magdalena
Podsiadło Patryk
Sosnowski Marcin
Straszak Sebastian
Strzelec Paweł
Turski Adam
Wąchała Piotr
Wróbel Grzegorz

Klasa IIIb

wychowawca: Anna Mucha

Bartkiewicz Karolina
Bożek Adrian
Bucka Justyna
Capiga Karina
Gala Damian
Gibas Przemysław
Grzyb Daniel
Kalinin Dominika
Kalisz szymon
Kamiński Marcin
Kosman Bartłomiej
Lach Angelika
Łapot Oliwia
Seweryn Rafał
Stępień Natalia
Więckowska Malwina
Windys Damian

Klasa IIIc

wychowawca: Lidia Malec

Bielecki Bartosz
Bomba Jarosław
Gondek Łukasz
Jamrocha Kamila
Jawor Bartosz
Kędra Kornelia
Koza Piotr
Kruczek Karolina
Łochowski Damian
Maj Magdalena
Nowakowski Krzysztof
Rajska Paulina
Skalmierska Anna
Skowron Kamil
Toporska Karolina
Wójcik Anna
Wójcik Krzysztof
Ziemian Łukasz
Zmarzła Karolina

Klasa IIId

wychowawca: Joanna Adamska

Baran Mateusz
Bąk Izabela
Bucka Kinga
Cholewa Karolina
Domagała Izabela
Jakubska Ewelina
Jaros Dawid
Jaśko Konrad
Kędracki Norbert
Krawiec Kamil
Lis Paweł
Oczkowicz Marcin
Peruń Szczepan
Sędek Jonasz
Sędek Wiktor
Skowronek Tomasz
Stawiarz Marcin
Świetlik Michał
Tarapacz Marta
Zasiura Kamila
Zdańska Aleksandra


Klasa IIIa

wychowawca: Ewa Putowska

Basa Żaneta
Brodzińska Wiktoria
Capaja Hubert
Jagiełka Sylwia
Koczaj Artur
Langier Rafał
Ligięza Norbert
Łochowski Artur
Nowak Szymon
Pietras Piotr
Sędek Daniel
Strączek Aleksandra
Środa Robert
Świetlik Bartłomiej
Trzcińska Patrycja
Wąsala Piotr
Żołna Patrycja

Klasa IIIb

wychowawca: Kazimiera Senator

Antoniewska Angelika
Basa Katarzyna
Bąk Emanuela
Bąk Mateusz
Bonarski Michał
Bzdzion Mateusz
Imbór Karolina
Kamiński Damian
Kapcia Norbert
Kordyś Dominika
Kowalczyk Damian
Koziara Gabriela
Kucharski Dawid
Kucharski Patryk
Leks Anna
Pardała Hubert
Pluta Tomasz
Radwan Klaudia
Skalmierska Olga
Strasz Piotr
Zachariasz Kamila
Ziółkowski Adrian

Klasa IIIc

wychowawca: Beata Witek

Bartkiewicz Damian
Biernacki Michał
Bzdyk Izabela
Capaja Magda
Garmulewicz Wojciech
Imbor Zbigniew
Jabłoński Rafał
Jaśko Karol
Jaworski Sebastian
Kędracki Karol
Kwiecień Paulina
Mendak Maciej
Miś Paulina
Musiał Tomasz
Nowak Piotr
Słoka Magdalena
Stępień Celina
Strasz Kamil
Trzcińska Kinga
Wróbel Aneta
Zasada Roksana
Ziętara Aneta


Klasa IIIa

wychowawca: Zenon Lisek

Bania Julita
Gawroński Karol
Gil Karolina
Głowacki Wojciech
Jakubowski Karol
Karendał Patrycja
Konieczny Marcin
Koza Robert
Lach Mateusz
Łochowska Patrycja
Radwan Jakub
Sęk Bartłomiej
Straszak Emilia
Straszak Kamil
Szot Karolina
Windys Kinga
Wojtecka Aleksandra

Klasa IIIb

wychowawca: Robert Jarosiński

Gwóźdź Konrad
Hola Katarzyna
Jach Dominik
Kabza Daria
Kamińska Paulina
Kulasek Katarzyna
Kurek Karolina
Kurkowski Kamil
Langier Jolanta
Nagrabia Wiktoria
Omasta Daniel
Ozga Weronika
Rajski Piotr
Sokołowska Patrycja
Stryjniak Dominik
Szyńcowicz Sebastian
Zapała Bartłomiej
Zaręba Aleksandra
Zaręba Błażej
Zarębska Mirosława

Klasa IIIc

wychowawca: Lidia Malec

Bania Klaudia
Jarosiński Bartosz
Jaworska Kaludia
Krzepkowski Mateusz
Michalski Mateusz
Nagły Michał
Nowak Magda
Oczkowicz Kamil
Orzechowska Aneta
Ozga Krystian
Ozga Marcin
Pawłowski Adrian
Sędek Sara
Strasz Dominik
Szot Patrycja
Urban Karolina
Wasik Alicja
Wojtecka Mariola
Wójcicka Gabriela


Klasa IIIa

wychowawca: Izabela Leśniewska

Bębenek Maciej
Dorajczyk Adrian
Galińska Paulina
Golonka Małgorzata
Hola Alicja
Kapcia Weronika
Karendał Michał
Kluczyńska Dagmara
Koczaj Weronika
Kozioł Paulina
Kwiecień Mateusz
Kwiecień Natalia
Leks Magdalena
Ligawiec Wiktoria
Nowak Łucja
Ozga Sylwia
Prorok Łukasz
Rędzi Eliza
Skalmierska Katarzyna
Stawiarz Kamila
Wasik Kacper

Klasa IIIb

wychowawca: Karolina Ganczarskii

Balińska Klaudia
Baran Justyna
Barańska Martyna
Bartkiewicz Miłosz
Bertman Wirginia
Fluśniak Hubert
Genderka Mateusz
Kabza Adrian
Konderak Paweł
Krzelowska Dominika
Kubaja Daria
Ozga Patrycja
Sadowska Natalia
Sochacki Piotr
Wąsala Kamila
Went Joanna
Wyrozumska Izabela
Zachariasz Katarzyna
Ziółkowski Tomasz