Apel Wielkanocny.

W dn. 15.05.2014r. w naszej szkole odbył się apel z okazji św. Wielkanocnych, pod hasłem „Krzyża się nie lękam, Krzyża się nie wstydzę". W apelu wzięli udział niektórzy uczniowie klasy V, VI sp i uczniowie klasy I i II gim. Miała ona charakter inscenizacji słowno-muzycznej, której treścią były:
czytania z Pisma św., recytacja poezji religijnej i dialog człowieka z aniołem, mówiący o ludzkich krzyżach. Całości dopełniał śpiew chórku składającego się z uczniów Zespołu Szkół, który śpiewał pieśni wielkopostne.
Inscenizacja wystawiona była na tle dekoracji tematycznie związanej ze świętami. Apel obejrzeli uczniowie Zespołu Szkół wraz z dyrekcją, wychowawcami, nauczycielami i rodzicami.
Na końcu składaliśmy sobie życzenia, a uczniowie gimnazjum wręczyli na ręce Pani dyrektor wielkanocnego zajączka.
Odpowiedzialni za apel byli:
Przygotowanie i przeprowadzenie apelu – p. Dorota Trąbczyńska
oprawa muzyczna – p. Andrzej Kozioł
dekoracje – p. Anna Mucha i p. Dorota Lipka