V Konkurs Nauk Matematyczno-Przyrodniczych dla gimnazjalistów z klas drugich.

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w V Konkursie Nauk Matematyczno-Przyrodniczych dla gimnazjalistów klas drugich. Etap szkolny tego konkursu odbył się 06.05.2014r we wtorek o godz.11. Celem tego konkursu jest przede wszystkim pogłębianie wiedzy i umiejętności w zakresie .45przedmiotów ścisłych, nabywanie umiejętności czytania tekstów ze zrozumieniem dotyczących różnych dziedzin wiedzy, rozwijanie zainteresowań uczniów oraz nawiązanie współpracy między szkołami naszego powiatu. W naszej szkole ogółem uczestniczyło 9 uczniów : Głowacki Wojciech, Nagły Michał, Langier Jolanta, Wojtecka Aleksandra, Gwóźdź Konrad, Kołtun Izabela, Jaworska Klaudia, Hola Katarzyna i Oczkowicz Kamil.Organizator konkursu ustala listę zakwalifikowanych do II etapu uczniów, która będzie dostępna 19.05.2014 na stronie internetowej . Na zwycięzców konkursu czekają nagrody rzeczowe oraz 10 uczestników z największą ilością punktów otrzymają tytuł laureata. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Trzymamy kciuki !

Izabela Leśniewska