GMINNY TURNIEJ W MINI PIŁKCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

„W sporcie przemoc nie ma szans"

W dniu 13.05.2014 roku w ramach XII Świętokrzyskich Dni Profilaktyki odbyły się zawody w mini piłce nożnej chłopców dla szkół podstawowych. W turnieju wystartowało 6 drużyn w tym nasza z Wodzisławia, która w grupie 2 rywalizowała z ekipami z: Brześcia i Piotrkowic. W bezpośrednich meczach nasi sportowcy nieznacznie ulegli przyjezdnym ekipom zajmując ostatecznie 5 miejsce w turnieju. W trakcie rozgrywek wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie bułki oraz napoje. Zwycięska drużyna z Lubczy otrzymała pamiątkowy puchar ufundowany przez Radną Gminy Wodzisław panią Iwonę Pietras. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zawody sprawnie przeprowadził miłośnik sportu Robert Jarosiński, a wszystkie mecze bez zarzutów sędziował przewodniczący sekcji sportowej Karol Jaśko.

 

Nasi chłopcy uzyskali w turnieju następujące wyniki:

  • SP Wodzisław – SSP Brzeście 0:2
  • SP Wodzisław – SP Piotrkowice 1:3


Skład naszej drużyny trenowanej przez panie: Urszulę Błasiak i Annę Mucha: Norbert Grybczyński, Marcin Zimoląg, Damian Adamski, Alan Bonarski, Tomasz Łysek, Dawid Kowalski, Daniel Sufin, Grzegorz Gancarski, Bartosz Kabza.
Może za rok będzie lepiej !
Organizatorzy Mini Turnieju Piłki Nożnej dziękują władzom U.G. Wodzisław za bezpłatne udostępnienie obiektów sportowych na potrzeby naszego turnieju , pani pielęgniarce Marii Opałka za czuwanie nad zdrowiem naszych dzielnych sportowców oraz zawodnikom i trenerom za wspaniałą postawę na boisku, grę fair-play i przygotowanie uczniów do zawodów.

Robert Jarosiński