KONKURS WIELKANOCNY

W marcu w naszej szkole odbył się konkurs pt.: „MOJE PRZYGOTOWANIE DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH" dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej. Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Dorota Trąbczyńska. Uczniowie złożyli wiele prac wykonanych dowolną techniką, wśród których komisja wyłoniła: 

I miejsce: Hubert Bielecki klasa III
II miejsce: Kinga Krochmal klasa III
III miejsce: Wiktoria Bąk klasa II

Wyróżnienie: Michał Walczak klasa III (w zastępstwie za nieobecnego Michała nagrodę odebrał brat Sebastian z klasy V SP).

Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez księdza proboszcza Lucjana Słotę. Zostały one wręczone naszym małym laureatom w piątek podczas rekolekcji wielkopostnych, w kościele parafialnym w Wodzisławiu, przy całej społeczności szkolnej i obecnych rodzicach. Ksiądz proboszcz osobiście podziękował wszystkim biorącym udział w konkursie za zainteresowanie. Nagrodzone prace wyeksponowano w szkole w sektorze klas I – III – zapraszamy do oglądania. Gratulujemy!