Laureatka Konkursu Biblijnego

Uczennica Jolanta Langier zakwalifikowała się do finału XX edycji Konkursu Biblijnego, który odbył się 11 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Tegorocznym tematem przewodnim była treść Księgi Jeremiasza. Jolanta zdobyła I miejsce.
W czwartek 30 kwietnia 2015 roku o godz. 10:00, w Muzeum Narodowym przy Placu Zamkowym nr 1 w Kielcach odbyło się spotkanie podsumowujące XX Diecezjalny Konkurs Biblijny, podczas którego LAUREATOM KONKURSU wręczono nagrody.
W spotkaniu uczestniczyli m.in. Ks. bp ordynariusz Jan Piotrowski, pani Kurator Małgorzata Muzoł, pan Prezydent Kielc Wojciech Lubawski, dyr Wydziału katechetycznego Ks. Karol Zegan oraz wielu innych zaproszonych gości. Podczas spotkania wręczone zostały cenne nagrody. Po spotkaniu uczestnicy mogli zwiedzić muzeum i poznać jego historię.