Konkurs ekologiczny.

- Konkurs ekologiczny „Moja Ziemia Czysty Świat"- XVII edycja. W tym roku jest zatytułowany „Wycięty las szumi już tylko w nas"

-Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i oceniany w 4 kategoriach.

-Uczniowie klas IV-VI (II grupa wiekowa) wykonali 10 prac w formie książkowej pod hasłem „Leśny przewodnik". Prace wykonane były indywidualnie lub w parach, zachwycały swoją różnorodnością i pomysłowością.

-Zawierały nie tylko piękne rysunki drzew i różnych roślin ze wszystkich warstw lasu ale także wierszyki, zagadki i krótkie opisy. W kilku pracach można było spotkać również wskazówki jak należy zachowywać się w lesie.

-Te ciekawe prace wykończone są równie ciekawymi i pomysłowymi okładkami co możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach.