Dzień Matki i Dzień Taty jest raz w roku

Dzień Matki i Dzień Taty jest raz w roku,
szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragniemy złożyć Wam życzenia:
Zdrowia, szczęścia i powodzenia.

Dnia 1 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Uczniowie z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej wraz z wychowawcami zaprosili wszystkich rodziców do szkoły. Dzieci w tym szczególnym dniu przedstawiły montaże słowno- muzyczne. Na zakończenie wszyscy uczniowie odśpiewali tradycyjne,, Sto lat ". Po uroczystości dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, w podzięce za trud wychowania oraz miłość, którą otrzymują od swoich rodziców. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech, o czym świadczyły duże brawa i uśmiech na ich twarzy. Oni również nie zapomnieli o święcie swoich dzieci i z okazji Dnia Dziecka wszyscy uczniowie otrzymali słodycze.

M.Sputo