WRAŻENIA ZE ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLASY IA GIMNAZJUM

To było święto wszystkich gimnazjalistów.

Marek Musiał

Jestem bardzo dumna z tego, że mogę być uczennicą gimnazjum w Wodzisławiu. Ten dzień był bardzo uroczysty, a samo ślubowanie było wielkim wydarzeniem. Było to dla mnie duże przeżycie. Mam nadzieję, że dotrzymam wszystkich złożonych obietnic.

Aleksandra Rzeźnicka

Dla mnie – wielkie wydarzenie. Byłam bardzo zestresowana, ciągle myślałam, czy wszystko dobrze się uda.

Emilia Miśkiewicz

Niecodzienne przeżycie, wszystko było dopracowane. A po ślubowaniu miły poczęstunek.

Kornelia Halewska

Ważne doświadczenie. Teraz mogę swobodnie czuć się w szkole. Powinnam też angażować się w szkolne projekty, ponieważ jestem częścią tej szkoły.

Natalia Zbień

Przed - duży stres związany z wystąpieniem przed całą szkołą. Po – zadowolenie, ponieważ jestem prawdziwą uczennicą tej szkoły.

Wirginia Kamińska

Na początku nie sądziłam, że to będzie coś ważnego. W czasie prób i w trakcie uroczystości też nie odczuwałam podniosłości tej chwili. Dopiero, jak wyszliśmy z sali po uroczystości pomyślałam, że od tego momentu jestem uczennicą tej szkoły tak całkowicie. Dopiero wtedy moje ślubowanie nabrało znaczenia i sensu.

Aleksandra Płońska

Po ślubowaniu klas I gimnazjum, w którym uczestniczyłam, poczułam się członkiem tego społeczeństwa. Wiedziałam, że od teraz będę bezpieczna, a z każdym problemem będę mogła zgłaszać się do starszych kolegów lub nauczycieli. Będę miała okazje przeżyć wspaniałe chwile w towarzystwie moich rówieśników.

Amelia Langier

Ślubowanie klas I gimnazjum było dla mnie ważnym wydarzeniem. Tego dnia stałam się uczennicą gimnazjum im. Agnieszki Osieckiej w Wodzisławiu.

Natalia Kowalska

Ślubowanie zrobiło na mnie duże wrażenie. Dowiedziałam się, jak odbywają się w naszej szkole takie uroczystości. Chętnie brałam w nim udział. Zobaczyłam też wielu nauczycieli naszej szkoły, z którymi na co dzień nie mam kontaktu.

Magdalena Wojtecka

Nie mogłem się tej imprezy doczekać. W trakcie byłem trochę zestresowany, po ślubowaniu odetchnąłem z ulgą, że wszystko świetnie się udało, a i ja wypadłem dobrze.

Karol Ozga

Duże, ciekawe przeżycie, cieszę się, że zorganizowano u nas w szkole taką uroczystość. Zobowiązaliśmy się, że będziemy grzecznymi, dobrymi uczniami.

Roksana Trzcińska

Podobało mi się, szczególnie uroczyste odśpiewanie hymnu państwowego oraz wystrój sali. Bardzo się stresowałem.

Dawid Widawski

Byłem dumny, że zostałem pełnoprawnym uczniem gimnazjum.

Bartłomiej Lipka

Po ślubowaniu odczułem, że wstąpiłem w grono szkolne gimnazjum i mogę uczestniczyć w różnych działaniach szkoły.

Mateusz Kwiecień

Ślubowanie będę bardzo miło wspominać.

Karolina Zarębska