Spotkanie z Szymonem

2015 spotk z szymonem min29 października 2015 r. odwiedził nas ubiegłoroczny absolwent klasy VI Szymon Basa. Obecnie mieszka i uczy się w Anglii, wraz ze swoją rodziną. Możliwość uczestniczenia w spotkaniu z naszym rówieśnikiem miała klasa Ib. Celem spotkania było przybliżenie uczniom jak funkcjonuje angielska szkoła. Opowiedział nam o warunkach, zasadach i obowiązkach uczniów, które tam panują. Podczas jego wizyty panowała luźna i spokojna atmosfera. Zorganizowaliśmy poczęstunek, a nawet jedna uczennica upiekła pyszne ciasteczka. Spotkanie trwało dwie godziny lekcyjne. Wszyscy z zainteresowaniem słuchali i pytali naszego kolegę o istotne wiadomości. To była pierwsza taka wizyta w naszej szkole. Cała klasa była zafascynowana tym spotkaniem. To było naprawdę udane spotkanie, i myślę, że ono się jeszcze powtórzy.

2015 spotk z szymonem