Szachowe sukcesy.

2015 szachy minSzachy są ciekawą i pasjonującą grą znaną od bardzo dawna. W Polsce szczególnie popularne stały się na początku XVI wieku. W Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Wodzisławiu uczniowie mają możliwość nauki gry w szachy już za młodszych lat co wpływa na ich wszechstronny rozwój:pamięć, uwagę, logiczne myślenie i aktywność twórczą.
6 grudnia 2015r uczniowie naszej szkoły:Łukasz Stanek, Sebastian Skowronek i Tomasz Zawadzki wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny p. Roberta Jaworskiego. 13 grudnia 2015r swoje umiejętności zaprezentowali w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego w Kostomłotach zajmując miejsca: Łukasz Stanek klasa III – 13 miejsce, Tomasz Zawadzki klasa IB – 16 miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym
i życzymy dalszych szachowych sukcesów

 

2015 szachy 01

2015 szachy 01

2015 szachy 01