Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku.

2016 dz babci dz minDzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Od wielu już lat w kalendarz uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta, jest przygotowywana przez najmłodszych uczniów szkoły. Tak również było i w tym roku. Dnia 05.02.2016r. o godzinie 16.00 w Zespole Szkół w Wodzisławiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

Dla kochanych gości przygotowano program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Po zakończonej części artystycznej dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami.

2016 dz babci dz 0

2016 dz babci dz 0

2016 dz babci dz 0

2016 dz babci dz 0

2016 dz babci dz 0

2016 dz babci dz 0

2016 dz babci dz 0

2016 dz babci dz 0