Jasełka

W dniu 19  grudnia odbyło się w naszej szkole przedstawienie jasełkowe.
Spektakl został przygotowany przez pana Stanisława Rosia, oprawę muzyczną przygotował pan Andrzej Kozioł. Aktorami byli uczniowie naszej szkoły, dali oni wspaniały popis gry aktorskiej wykazując się dużym talentem.

 

 

 

 


Coroczne jasełka cieszą się uznaniem mieszkańców naszej gminy i zawsze wywierają na nich wielkie wrażenie. Publiczność jak zawsze dopisała, obecni byli: Poseł Mirosław Pawlak, Wójt Gminy Wodzisław Józef Syska oraz rodzice, uczniowie, absolwenci i pracownicy naszej szkoły.

Po przedstawieniu nastąpiło przekazanie mieszkańcom naszej gminy Betlejemskiego Światła Pokoju. Już dziesięć lat mija od czasu, gdy pierwszy raz harcerze i zuchy z naszej szkoły przywieźli je do Wodzisławia. W tym roku uroczystość przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju odbyła się 16.12.2012r w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego w Kielcach. 38 zuchów i harcerzy z opiekunami: dh Małgorzatą Pyrek i dh Urszulą Błasiak odebrało światełko z rąk biskupa Kazimierza Gurdy. Po raz drugi w tej wyprawie brały udział zuchy – przedszkolaki z dh Anetą Jarosińską. 


Na sali panował świąteczny nastrój. Tegoroczne jasełka zostały nagrodzone długimi oklaskami.