Biwak integracyjny.

2017 bwodz sl wisla minWspółczesna szkoła ma dbać o wszechstronny rozwój osobowości ucznia, kształtować w nim takie cechy jak otwartość, aktywność, kreatywność, umiejętność porozumiewania się i nawiązywania wzajemnych kontaktów interpersonalnych. Świetnym polem do realizacji takich zadań są wycieczki pozalekcyjne.

18 i 19 października na długo pozostanie w pamięci grupy gimnazjalistów, którzy mieli okazję zintegrować się z grupą uczniów z zaprzyjaźnionego Gimnazjum nr 2 z Wodzisławia Śląskiego spotkanie miało na celu wypracowanie tematu wspólnego projektu dotyczącego swojej małej ojczyzny. Niewątpliwą, atrakcja było zamieszkanie w Stanicy Harcerskiej w Lipowcu-Ustroń, gdzie warunki były bardzo "harcerskie". Ale przygotowanie wspólnych posiłków, dbanie o porządek, zabawy integracyjne, w parku linowym, tańce, śpiewy, zdobycie Równicy w Wiśle, spanie w śpiworach to tylko umocniło nawiązywanie przyjaźni i znajomości oraz pokazało, że to co młodzi ludzie wypracują sami -bardziej cenią. Miłym zakończeniem wyjazdu była kąpiel na basenie w hotelu "Gołębiewski" w Wiśle. Wspólnie z opiekunami z Wodzisławia Śląskiego i młodzieżą ustaliliśmy comiesięczną telekonferencje.

Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.
Biwak integracy...
Biwak integracyjny. Biwak integracyjny.