"Najładniejsza pisanka Wielkanocna"

2017 pisank konkurs minW tym roku nasza szkoła przystąpiła do Gminnego Konkursu Świątecznego dla dzieci i młodzieży pt. „Najładniejsza pisanka Wielkanocna”. Nasi uczniowie wykonali łącznie 31 prac w trzech kategoriach wiekowych. Były to prace bardzo zróżnicowane pod względem wielkości, techniki wykonywania i doboru materiałów. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i precyzją wykonania.

Pomysłodawców i komisję konkursową zaskoczył poziom prac i ich liczba – 189 prac. II miejsce w drugiej grupie wiekowej (kl. IV – VI) zdobyła nasza uczennica – Dominika Bąk (kl. VI), natomiast w III gr. wiekowej I miejsce uczennica naszego gimnazjum – Patrycja Zelak (kl. IB). Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, a za prace wyróżnione uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Wodzisław. Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się w Urzędzie Gminy.

 

2017 pisank konkurs 01

2017 pisank konkurs 01

2017 pisank konkurs 01

2017 pisank konkurs 01

2017 pisank konkurs 01

2017 pisank konkurs 01