Występ "Teatru Lalek PINOKIO"

2017 teatrzyk minW ramach XV Świętokrzyskich Dni Profilaktyki gościliśmy w naszej szkole aktorów Teatru Lalek PINOKIO z Nowego Sącza. Dzieci z Samorządowego Przedszkola oraz uczniowie klas młodszych naszej szkoły uczestniczyły w spektaklu pt." Przygody Janka i złej czarownicy". Bajka przedstawia historię Janka, który za karę zamienia się w niedźwiedzia ale dzięki pięknej i mądrej Małgosi zmienia swoje postępowanie. Dzieci na widowni pomagają Jankowi wybrać miedzy dobrem i złem. Duże skupienie i ogromne brawa na koniec spektaklu-potwierdziły, że widowisko bardzo się dzieciom podobało.

Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO
Teatr Lalek PIN...
Teatr Lalek PINOKIO Teatr Lalek PINOKIO