Wyjazd edukacyjny do Jędrzejowa

2017 wyjazd jow min 116 maja br. uczniowie klas I-III SSP w Wodzisławiu wraz z wychowawcami wybrali się, już po raz trzeci w br. szkolnym, do Centrum Kultury w Jędrzejowie. Tym razem dzieci miały niewątpliwą przyjemność obejrzenia spektaklu pt. „Zaczarowany świat bajek”, który pokazał zupełnie nowe oblicze najbardziej znanych wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy.

Barwna scenografia, piękne kostiumy, świetna gra aktorska, a przede wszystkim ciekawa interpretacja utworów: „Cuda i dziwy”, „Ptasie Radio”, „Lokomotywa”, „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”, „Chrząszcz”, „Słoń Trąbalski”, „Leń” oraz „Zosia Samosia” przeniosły młodych widzów w świat fantazji. Czarodziej Dyzio zachęcał widzów do zabawy i aktywnego udziału w spektaklu. Kilku uczniów miało nawet okazję wystąpić na scenie podczas recytacji wiersza „Lokomotywa”. Spektakl spotkał się z żywą reakcją dzieci, które zachwycone widowiskiem, nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Ten wspaniały czas zakończył się wspólnym odśpiewaniem refrenu piosenki pt. „Moja fantazja”.

2017 wyjazd jow 01a