„BRĄZOWA NUTKA” dla naszej uczennicy Sylwii Ozga

Nasza uczennica Sylwia Ozga w marcu tego roku postanowiła zmierzyć się z najlepszymi wokalistami województwa świętokrzyskiego i wzięła udział w XVII Festiwalu „Scena Dla Ciebie 2015" organizowanym w Kielcach. Po wstępnych eliminacjach dostała się do finału, który odbył się 11.04. 2015 w Wojewódzkim Domu Kultury gdzie zaprezentowała swój talent przed jury w skład którego weszli znani muzycy, kompozytorzy i dziennikarze, zdobywając II miejsce w kategorii 13-17 lat.
Po tym sukcesie wzięła udział w XXIV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Majowa Nutka" 2015 organizowanym w Częstochowie, tam po wielu zmaganiach przed międzynarodowym jury gdzie walczyli wokaliści z kraju i zagranicy Sylwia zdobyła „BRĄZOWĄ NUTKĘ" wykonując piosenkę francuską „Darniere Danse".
W nagrodę w dniach 27-31.05. 2015 Sylwia weźmie udział w Międzynarodowy Festiwalu „Stars Of Song" w Rumunii jako reprezentantka naszego kraju.
16.05.2015 zdobyła I miejsce w Chorągwianych Spotkaniach Artystycznych, które są eliminacjami do 42 Festiwalu Harcerskiego w Kielcach. Również w tym dniu zaprezentowała swój wokal podczas pokazu mody „Summer Fashion Show" w Kielcach.
21.05.2015 Sylwia weźmie udział:– w X Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia" w Radomiu z piosenką „Blues bujany".
Nasza uczennica również od kwietnia do końca maja jest nominowana i walczy o Świętokrzyską Nagrodę Artystyczną w kategorii solista w siódmej edycji Festiwalu „Scyzoryki 2015".

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!!!