NASI NAJLEPSI W ROKU SZKOLNYM 2014 / 2015

Nazwisko i imię ucznia

KL

 Osiągnięcia

Ozga Kamila

V

41 Międzynarodowy Festiwal Młodzieży Szkolnej w Kielcach – zdobycie „Złotej Jodły” 
Finalista X Ogólnopolski ego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia” w Radomiu
III miejsce w Chorągwianych Spotkaniach Artystycznych Zespołów Muzycznych i Solistów w Kielcach

Ozga Sylwia

II a

III Międzynarodowy Festiwal Muzyki Pop dla Dzieci i Młodzieży „Stars of Song” w Campulung Muscel w Rumuni – nagroda specjalna
II miejsce w XVII Festiwalu „Scena dla Ciebie 2015” w Kielcach
I miejsce w Chorągwianych Spotkaniach Artystycznych Zespołów Muzycznych i Solistów Kielce 2015

 Wendt Joanna

II b

I Festiwal Biegowy Gór Świętokrzyskich – I miejsce

Krzelowska Dominika

II b

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Ziemnym o Puchar Gór Świętokrzyskich

 

 

 Nazwisko i imię ucznia

Imię i nazwisko n-la przygotowującego

KL

Tytuł konkursu, osiągnięcie, szczebel.

 Łebek Nadia
 

Małgorzata Pyrek

I a

Finalistka Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego Starachowice 2015

Piasecki Kacper

Małgorzata Pyrek

II a

III miejsce w Ogólnopolskim Harcerskim Konkursie Recytatorskim „Strofy o Ojczyźnie”

 Głowacki Wojciech

 

Leśniewska Izabela

Kornacka Krystyna

Jarosiński Robert

 Putowska Ewa

III a Gim

Finalista XII Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Finalista XIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „I ty możesz zostać Pitagorasem „

Finalista XVI Ogólnopolskiego Między- gimnazjalnego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej- XIV miejsce

 Langier Jolanta

 

Roś Stanisław

Idzik Hanna

Jarosiński Robert

III b Gim

Laureatka XX Diecezjalnego Konkursu Biblijnego

Finalistka XII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

XVIII miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „I ty możesz zostać Pitagorasem „

 Jarosiński Bartosz

 

Jarosiński Robert

 Putowska Ewa

 Leśniewska Izabela

III c Gim

XV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „I ty możesz zostać Pitagorasem „

Finalista XVI Ogólnopolskiego Między- gimnazjalnego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej – VI miejsce

 Wąsala Kamila

 

Jarosiński Robert

II b Gim

VII miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „I ty możesz zostać Pitagorasem „

 Nagły Michał

 

Leśniewska Izabela

 Putowska Ewa

III c Gim

Finalista XVI Ogólnopolskiego Między- gimnazjalnego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej-XXXVImiejsce

 Bertman Wirginia

 

Jarosiński Robert

Lisek Zenon

Idzik Hanna

Witek Beata

II b Gim

 Laureat VI Konkursu Nauk Matematyczno- Przyrodniczych dla gimnazjalistów klas drugich o zasięgu powiatowym

 

 Wendt Joanna

 

Jarosiński Robert

Lisek Zenon

Idzik Hanna

Witek Beata

II b Gim

Laureat VI Konkursu Nauk Matematyczno- Przyrodniczych dla gimnazjalistów klas drugich o zasięgu powiatowym

Jaworska Klaudia

Witek Beata

III c Gim

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom”- III miejsce (powiat)„Pierwsza Pomoc Przedmedyczna-II miejsce/powiat (powiat)

Gil Karolina

 

Witek Beata

III a Gim

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna” –II miejsce (powiat)