Talenty Świętokrzyskie nagrodzone !!!

2015 talenty minW piątek, 23 października, podczas uroczystej gali zorganizowanej w Wojewódzkim Domu Kultury, nagrodami i wyróżnieniami „Talentów Świętokrzyskich" uhonorowano dzieci i młodzież z terenu województwa. Gratulacje młodym uzdolnionym mieszkańcom regionu składali: przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Arkadiusz Bąk, Kazimierz Kotowski - członek Zarządu Województwa, Grzegorz Świercz – przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Grzegorz Gałuszka – przewodniczący Komisji Strategii Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranicą sejmiku, Małgorzata Muzoł - świętokrzyski Kurator Oświaty w Kielcach oraz Jacek Kowalczyk - dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Wśród nagrodzonych znalazła się Sylwia Ozga uczennica klasy III A Zespołu Szkół Gimnazjum Nr 1 im. Agnieszki Osieckiej w Wodzisławiu. Sylwia jako utalentowana solistka, laureatka i finalistka wielu konkursów wojewódzkich, ogólnopolskich oraz międzynarodowych otrzymała wyróżnienie za reprezentowanie województwa świętokrzyskiego w kraju i za granicą.

GRATULUJEMY !!!

 

2015 talenty 02

2015 talenty 02