3 ZŁOTE MEDALE W WOJEWÓDZKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH zrzeszenia LZS

2019 zaw strawcz min28 września 2018r. na trasach Ośrodka Sportowego w Strawczynie, odbyły się XXI Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza. Organizatorem zawodów był Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Świętokrzyskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych. W zawodach wystartowało 336 sportowców, w tym 41 osobowa grupa biegaczy reprezentująca Samorządową Szkołę Podstawową w Wodzisławiu.

Łącznie zdobyliśmy 10 wyróżnień (dekorowanych miejsc): 3 złote medale, 1 srebrny, 1 brązowy oraz 3 lokaty piąte i 2 lokaty szóste.

Oto wyniki naszych uczniów:

kategoria chłopców rocznik 2008 i młodsi
1 miejsce – Juźwik Dawid, 21 Podlach Bartosz, 25 Dudek Miłosz, 28 Kapela Aleksander
kategoria dziewcząt rocznik 2008 i młodsi
5 miejsce – Ptak Zofia, 15 Skowronek Anna, 19 Turek Sara, 20 Radwan Klaudia, 39 Musiał Dagmara
kategoria dziewcząt rocznik 2006-2007
12 miejsce – Dąbek Oliwia, 22 Łebek Nadia, 28 Krzelowska Kamila, 30 Klepek Patrycja, 31 Smutek Julia, 43 Szafrańska Weronika, 44 Budziosz Tatiana
kategoria chłopców rocznik 2006-2007
5 miejsce – Skowronek Sebastian, 6 Górniak Patryk, 11 Piasecki Kacper, 14 Maludziński Norbert, 19 Szota Mikołaj, 44 Kopeć Jakub, 48 Selega Eryk
kategoria dziewcząt rocznik 2004-2005
6 miejsce – Oleksiak Magda, 11 Adamczyk Wiktoria, 28 Młodawska Natalia, 36 Ochęduszko Magdalena
kategoria chłopców rocznik 2004 - 2005
1 miejsce – Wąchała Adam, 19 Karyś Maksymilian
kategoria chłopców rocznik 2003
1 miejsce - Ozga Karol, 2 Radwan Daniel, 3 Radwan Marcin, 5 Ozga Gabriel, 10 Siekaj Dariusz, 13 Walczak Sebastian, 15 Czuba Piotr
kategoria dziewcząt rocznik 2003
15 miejsce Fiuk Sylwia, 17 Nagły Aleksandra, 31 Kordel Katarzyna, 33 Gurgul Aleksandra
W łącznej punktacji gimnazjów nasza szkoła okazała się najlepsza w województwie, a w punktacji szkół podstawowych zajęliśmy IV miejsce.