Sprawozdanie z wyborów Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015

W dniu 11 września 2014 roku odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w szkole podstawowej. Kilka dni wcześniej kandydaci na przewodniczącego przedstawili uczniom z klas IV -VI swoje programy.

Uczniowie mieli możliwość oddania swojego głosu na kandydata, którego popierali; każdy z nich podszedł to sprawy bardzo poważnie i oddał głos na swojego faworyta.

 

Po głosowaniu nadszedł czas aby przeliczyć wszystkie głosy. Liczenie przebiegało dosyć sprawie. Oddano 53 głosy.Znaczącą liczbą głosów wygrała uczennica klasy V Aleksandra Nagły, przed Aleksandrą Rzeźnicką z klasy VI i Dariuszem Wójcikiem z klasy V.

Wyniki głosowania na przewodniczącego samorządu uczniowskiego:

Aleksandra Nagły - 38 głosy

Aleksandra Rzeźncka – 8 głosów

Dariusz Wójcik – 6 głosów

Głosów ważnych oddano 52, a nieważnych – 1.

Życzymy nowemu samorządowi owocnej pracy w naszej szkole.