Spotkanie bez Barier 2014

3 grudnia w Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, po raz XII Zespół Szkół w Wodzisławiu rozbrzmiewał radością i oczekiwaniem na Mikołaja. „Spotkanie bez Barier", to niesamowity czas na które zapraszane są dzieci, młodzież z całej Gminy i zaprzyjaźnionych Szkół. Dzięki hojności darczyńców w tym roku, podobnie jak w przed rokiem ,przygotowano ponad 100 paczek mikołajkowych. „Aniołów" wręczono około 70 a statuetki „Serce na Dłoni" przyznano dla p. Teresy i Józefa Syski ,ks. kanonika Lucjana Słoty-parafia Wodzisław i p. Adama Smorąga z Łysakowa. Na scenie występowała młodzież z Węgleńca, z Mnichowa, „Grześki" z Jędrzejowa, z zaprzyjaźnionego Wodzisławia Śląskiego oraz Martyna Koziara , Sylwia i Kamila Ozga, Małgosia Grabowska i Paweł Tarnowski. W czasie trwania imprezy powstał wspaniały obraz namalowany przez Zbigniewa Kasprzaka i dzieci.

Koordynator spotkania Iwona Pietras wraz z całą społecznością szkoły dziękuje Aniołom Dobrego Serca, życząc wszystkim Radosnych Świąt.