Pomoc dla Zuzi.

Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu wspólnie z Samorządem Uczniowskim zorganizowali zbiórkę pieniędzy na leczenie małej Zuzi Machety, która choruje na bardzo rzadką chorobę skóry. Po obejrzeniu wiadomości w TVP o problemach zdrowotnych Zuzi, wiele osób w szkole wyraziło chęć pomocy. Zuzia cierpi od urodzenia. Pojawiła się szansa, by podjąć walkę i pomóc odmienić jej życie. Ogromna kwota, na jaką lekarze wycenili "nowe życie Zuzi", wydawała się niemożliwa do osiągnięcia. Wiara tysięcy ludzi w to, że może się udać, sprawiła, że cel został osiągnięty.
Świat jest lepszy, gdy tworzą go dobrzy ludzie. Razem mamy wielką moc! My również z niecierpliwością czekamy na ten dzień, kiedy Zuzia wyruszy na leczenie. Dziękujemy całej społeczności szkolnej a także wszystkim darczyńcom, którzy w czasie naszej X Gminnej Konferencji „Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele- partnerzy w tworzeniu bezpiecznej i przyjaznej szkoły" wpłacili pieniądze dla Zuzi. Dzisiaj wpłaciliśmy na Jej konto 520 złotych, może to niewielka kwota, ale podarowana z wielką nadzieją, że dziewczynka wyzdrowieje.