Kolejne medale naszych sportowców.

201 busko minW niedzielę 23.09.2018 r. w Busku Zdroju odbył się XVII Międzynarodowy Bieg Zdrojowy, w którym wzięli udział uczniowie SSP Wodzisław – podopieczni Roberta Jarosińskiego. W zawodach, jak co roku, wystartowali biegacze z czołówki wojewódzkiej.

Otwarcia zawodów dokonał Waldemar Sikora Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój w obecności Starosty Buskiego Jerzego Kolarza oraz licznie przybyłych sponsorów oraz mieszkańców, trenerów i zawodników. Patronat honorowy nad zawodami objęli: Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Starosta Buski, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój. Patronat medialny przypadł: TVP3 Kielce, www.busko.com.pl, Echo Dnia, Radio Kielce. Organizatorem zawodów był: Klub Sportowy „Słoneczko” w Busko-Zdroju. Zawody sprawnie przeprowadził prezes klubu Zdzisław Perepiczko.

2019 busko 01
  Z zawodników SSP Wodzisław najwyższe lokaty zajęli Karol Ozga i Adam Wąchała, którzy wygrali biegi w swoich kategoriach wiekowych. Daniel Radwan zajął 2 miejsce, a ośmioletni Jakub Górnik wywalczył 5 miejsce. Wszyscy nasi zawodnicy zdobyli wyróżnienia, nagrody i dyplomy. Najlepsza trójka z każdego biegu otrzymała pamiątkowe medale.

2019 busko 02
  Po oficjalnej dekoracji, w której uczestniczyli wszyscy zawodnicy z Wodzisławia nastąpiło losowanie nagród rzeczowych oraz upominków wśród wszystkich zawodników startujących w zawodach, którzy ukończyli bieg. Nagrodami w losowaniu były sprzęty AGD oraz wiele zestawów ufundowanych przez sponsorów.

2019 busko 03
  Tym występem potwierdziliśmy, że jesteśmy liczącą się siłą w naszym województwie w biegach średnich i długich. Wielkie słowa uznania dla Jakuba Górniaka, ucznia klasy II SSP Wodzisław bo to był jego pierwszy start sportowy w tak dużej imprezie i pierwsze wyróżnienie za uzyskany wysoki wynik sportowy.