Spotkanie z policją w ramach konkursu "„Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze".

W dniu 21.11.2013r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów gimnazjum z funkcjonariuszami policji z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie i Komisariatu Policji w Sędziszowie. Spotkanie zorganizowano w ramach konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze". Była to multimedialna prelekcja na której funkcjonariusze policji omówili zagrożenia w sieci Internet na jakie narażona jest dzisiejsza młodzież. Uczniowie dowiedzieli się również o przypadkach łamania prawa, cyberprzemocy i wyłudzeniach w sieci Internet, wykrytych przez policję na terenie naszego powiatu. Na zakończenie spotkania wszyscy obejrzeli talk show, prowadzony przez Ewę Farną, o problemie uwodzenia w sieci oraz cyberprzemocy.

 

Linki powiązane z tematem: