Wywiadówka profilaktyczna

2016 wywiadowka minŚwiat w którym żyjemy dostarcza nam codziennie nowych wrażeń i doświadczeń. Nie wszystkie jednak napawają nas optymizmem i bezpieczeństwem. Tradycją w naszej szkole stało się, że podczas wywiadówek wspólnie z przedstawicielami różnych instytucji staramy się pomóc w rozwiązywaniu różnych problemów, oraz przekazać wiedzę która może pomóc w wychowaniu młodego człowieka. W czwartek na spotkaniu z rodzicami funkcjonariusze Policji z Komendy z Jędrzejowa: pani Katarzyna Pierzchała i pan Michał Kowalczyk starali się przekazać wiedzę i informację w zakresie zagrożeń we współczesnym świecie, czyli z czym młody człowiek może się spotkać i w jaki sposób zachować się w sytuacjach trudnych i nowych. Poruszane były tematy związane z uzależnieniami tj. szkodliwość narkotyków, alkoholu, nikotyny, zagrożenia terroryzmem agresją, oraz innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

2016 wywiadowka 01