KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

15 listopada2013 przeprowadziliśmy wśród uczniów starszych klas szkoły podstawowej konkurs wiedzy i umiejętności przyrodniczo – matematycznych. Chętnych do sprawdzenia się było wielu, jednak nie wszystkim dopisało szczęście. Rozpiętość punktowa, którą za swoje prace otrzymali uczestnicy była znaczna.

Najwyższe lokaty uzyskali:


I miejsce - Cykowska Magdalena - uczennica klasy VI
II miejsce – Adamska Małgorzata - uczennica klasy VI
III miejsce – Rzeźnicka Aleksandra – uczennica klasy V


Wszystkim miłośnikom przyrody dziękujemy za chęć sprawdzenia się, laureatom konkursu składamy gratulacje, życząc im niesłabnącego zainteresowania przyrodą, która jest takim wdzięcznym i ciekawym obiektem obserwacji.

Konkurs zorganizowano w ramach projektu: "OŻYWIĆ POLA – ROK TRZNADLA"