Podsumowanie krajowe projektu CENTRES

5 czerwca 2014 r. opiekunowie i przedstawiciele uczniów zostali zaproszeni na podsumowanie krajowe międzynarodowego projektu CENTRES.  Naszą szkołę reprezentowały Alicja Hola i Sylwia Ozga. Przypomnijmy projekt CENTRES – Kreatywność i przedsiębiorczość w edukacji był realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej i koordynowany przez British Council Polska wraz z 9 partnerami z 8 państw członkowskich (Dania, Finlandia, Estonia, Litwa, Polska, Słowenia, Czechy, Wielka Brytania). Projekt CENTRES w Polsce objęli patronatem: Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ośrodek Rozwoju Edukacji.

 

 

Czytaj więcej: Podsumowanie krajowe projektu CENTRES

Projekt CENTRES u nas:)

Nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowego projektu CENTRES – Kreatywność i przedsiębiorczość w edukacji, który w Polsce jest koordynowany przez British Council Polska i Polskie Stowarzyszenie Kreatywności.
Przystąpiliśmy do Projektu CENTRES, ponieważ jego celem jest promowanie kreatywności i przedsiębiorczości (kluczowych kompetencji współczesnego rynku pracy), a także wzmacnianie aktywności prospołecznej i motywacji wewnętrznej oraz umiejętności gospodarowania swoimi osobistymi zasobami.
Opiekunami grupy projektowej są: Izabela Leśniewska i Urszula Błasiak. Uczestnikami projektu jest klasa Ia naszego gimnazjum: Bębenek Maciej, Dorajczyk Adrian, Galińska Paulina, Golonka Małgorzata, Hola Alicja, Jaśko Hubert, Kapcia Weronika, Kluczyńska Dagmara, Koczaj Weronika, Kozioł Paulina, Kucharz Dominik, Kwiecień Mateusz, Kwiecień Natalia, Leks Magdalena, Ligawiec Wiktoria, Nowak Łucja, Ozga Sylwia, Prorok Łukasz, Rędzi Eliza, Skalmierska Katarzyna, Stawiarz Kamila, Wasik Kacper

Czytaj więcej: Projekt CENTRES u nas:)

Projekt CENTRES – Kreatywność i przedsiębiorczość w edukacji

Projekt CENTRES – Kreatywność i przedsiębiorczość w edukacji jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej i koordynowany przez British Council Polska wraz z 9 partnerami z 8 państw członkowskich (Dania, Finlandia, Estonia, Litwa, Polska, Słowenia, Czechy, Wielka Brytania).