Rozkład jazdy autobusów szkolnych 2014/2015r.

Trasa 1.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Krężoły (Kolonia Piaskowiec) 7:00 15:01
Krężoły (pętla) 7:05 14:56
SSP Brzeście 7:15 14:51
Mieronice (skrzyżowanie) 7:20 14:46
Pękosław (pętla) 7:25 14:41
Kowalów Górny (pętla) 7:30 14:39
Kowalów Dolny 7:35 14:34
SSP Brzeście 7:40 14:29
Wodzisław 7:45 14:24

Odjazd godzina 14:24

 

Trasa 2.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Świątniki (za górą) 7:20 14:45
Moczydło (pętla) 7:24 14:41
Wodacz 7:28 14:37
Nowa Olszówka 7:33 14:32
Stara Olszówka 7:37 14:28
Świątniki 7:41 14:24
Wodzisław 7:45 14:20

Odjazd godzina 14:20

 

Trasa 3.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Promyk (tartak) 7:00 15:03
Jeziorki (pętla) 7:05 14:58
Klemencice 7:10 14:53
Laskowa Serwit 7:20 14:43
Pokrzywnica 7:25 14:38
Laskowa 7:30 14:33
Wodzisław 7:35 14:28

Odjazd godzina 14:28

 

Trasa 4.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Klemencice Chojny (pętla) 6:50 15:08
Ludwinów 6:54 15:04
Września (rozjazd) 6:58 15:00
Folga Pierwsza (pętla) 7:01 14:57
Potok Borów 7:05 14:53
SSP Mierzawa 7:10 14:48
Przyłęczek 7:13 14:45
Przyłęczek Nowa Wieś 7:17 14:41
Judasze (pętla) 7:21 14:37
Przyłęk (pętla) 7:25 14:33
Przełęczek 7:28 14:30
SSP Mierzawa 7:32 14:26
Wodzisław 7:38 14:20

Odjazd godzina 14:20

 

Trasa 5.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Dębiany (pętla) 6:55 15:10
Olbrachcice 6:58 15:07
Piskorzowice 7:05 15:00
Strzeszkowice 7:08 14:57
Konary 7.12 14:53
SSP Niegosławice 7:16 14:49
Niegosławice (KR pętla) 7:21 14:44
Konary 7:25 14:40
Strzeszkowice 7:28 14:37
Zarzecze 7:32 14:33
SSP Piotrkowice 7:35 14:30
Wodzisław 7:40 14:25

Odjazd godzina 14:25

Trasa 7.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Lubcza Janów 6:55 15:05
Sadki Modrzewie (pętla) 7:00 15:00
Sadki 7:03 14:57
Brzezinki 7:07 14:53
Przyrąb 7:12 14:48
SSP Lubcza 7:15 14:45
Nawarzyce Gajówka 7:18 14:42
Nawarzyce 7:21 14:39
SSP Piotrkowice 7:26 14:34
Wodzisław 7:35 14:25

Odjazd godzina 14:25

 

Trasa 8.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Łany (droga do Jeziorek) 7:00 15:07
Łany (piekarnia) 7:03 15:04
Łany (dawny Kartel) 7:07 15:00
Kaziny 7:12 14:55
Zielonki (budynek OSP) 7:17 14:50
Sielec 7:25 14:42
Mieronice(sklep GS) 7:30 14:37
SP Brzeście 7:35 14:32
Wodzisław 7:40 14:28

Odjazd godzina 14:28