Rozkład jazdy autobusów szkolnych 2015/2016r.

Trasa 1.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Krężoły (Kolonia Piaskowiec) 7:00 15:09
Krężoły (pętla) 7:05 15:04
SSP Brzeście 7:15 14:54
Mieronice (skrzyżowanie) 7:20 14:49
Pękosław (pętla) 7:25 14:44
Kowalów Górny (pętla) 7:30 14:39
Kowalów Dolny 7:35 14:34
SSP Brzeście 7:40 14:29
Wodzisław 7:45 14:24

Odjazd godzina 14:24

 

Trasa 2.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Świątniki (za górą) 7:20 14:40
Moczydło (pętla) 7:24 14:36
Wodacz 7:26 14:34
Nowa Olszówka 1 7:30 14:30
Nowa Olszówka 2 7:33 14:27
Stara Olszówka 7:35 14:25
Świątniki 7:38 14:22
Wodzisław 7:40 14:20

Odjazd godzina 14:20

 

Trasa 3.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Promyk (tartak) 7:00 15:06
Jeziorki (pętla) 7:03 15:03
Klemencice 7:07 14:59
Laskowa Serwit 7:15 14:51
Pokrzywnica 7:18 14:48
Zarzecze 7:25 14:41
Szkoła Piotrkowice 7:32 14:34
Wodzisław 7:38 14:28

Odjazd godzina 14:28

 

Trasa 4.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Klemencice Chojny (pętla) 6:50 15:08
Ludwinów 6:54 15:04
Września (rozjazd) 6:58 15:00
Folga Pierwsza (pętla) 7:01 14:57
Potok Borów 7:05 14:53
SSP Mierzawa 7:10 14:48
Przyłęczek 7:13 14:45
Przyłęczek Nowa Wieś 7:17 14:41
Judasze (pętla) 7:21 14:37
Przyłęk (pętla) 7:25 14:33
Przełęczek 7:28 14:30
SSP Mierzawa 7:32 14:26
Wodzisław 7:38 14:20

Odjazd godzina 14:20

 

Trasa 5.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Dębiany (pętla) 7:00 15:08
Olbrachcice 7:05 15:03
Piskorzowice 7:08 15:00
Strzeszkowice 7:12 14:56
SSP Niegosławice 7:15 14:53
Niegosławice (KR pętla) 7:18 14:50
Konary 7:23 14:45
Strzeszkowice 7:25 14:43
Zarzecze 7:30 14:38
SSP Piotrkowice 7:35 14:33
Laskowa 7:38 14:30
Brzezie 7:40 14:28
Wodzisław 7:43 14:25

Odjazd godzina 14:25

Trasa 7.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Lubcza Janów 6:55 15:14
Sadki Modrzewie (pętla) 6:58 15:11
Sadki 7:01 15:08
Brzezinki 7:04 15:05
Przyrąb 7:09 15:00
SSP Lubcza 7:12 14:57
Nawarzyce Gajówka 7:15 14:54
Nawarzyce 7:17 14:52
SP Piotrkowice 7:20 14:49
Podlesie 7:25 14:44
SP Piotrkowice 7:32 14:37
Droblin 7:38 14:31
Wodzisław 7:44 14:25

Odjazd godzina 14:25

 

Trasa 8.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły Godzina powrotu ze szkoły
Łany (droga do Jeziorek) 7:00 15:03
Łany (piekarnia) 7:03 15:00
Łany (dawny Kartel) 7:06 14:57
Kaziny 7:10 14:53
Zielonki (budynek OSP) 7:15 14:48
Sielec 7:22 14:41
Mieronice (sklep GS) 7:25 14:38
SP Brzeście 7:30 14:33
Wodzisław 7:35 14:28

Odjazd godzina 14:28