Rozkład jazdy autobusów szkolnych 2016/2017r.

Trasa 1.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły
Kowalów Górny (pętla) 7:00
Pękosław (pętla) 7:05
Kowalów Dolny 7:10
SSP Brzeście 7:15
Krężoły (Kolonia Piaskowiec) 7:25
Krężoły(pętla) 7:30
SSP Brzeście 7:40
Wodzisław 7:45

Trasa 2.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły
Świątniki (za górą) 7:20
Wodacz 7:24
Nowa Olszówka (pętla) 7:28
Stara Olszówka 7:32
Stara Olszówka (Łopaty) 7:36
Wodzisław 7:40

Trasa 3.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły
Promyk (tartak) 7:00
Jeziorki (skrzyżowanie na Promyk) 7:05
Klemencice 7:10
Laskowa Serwit 7:20
Pokrzywnica 7:25
Laskowa 7:30
Wodzisław 7:35

Trasa 4.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły
Klemencice Chojny (pętla) 6:52
Ludwinów 6:56
Folga Pierwsza (pętla) 7:01
Potok Mały 7:03
Potok Borów 7:05
SP Mierzawa 7:10
Przyłęczek 7:13
Przyłęczek Nowa Wieś 7:17
Judasze (pętla) 7:21
Przyłęk (pętla) 7:25
Przełęczek 7:28
SP Mierzawa 7:32
Wodzisław 7:38

Trasa 5.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły
Dębiany (pętla) 6:55
Olbrachcice 6:58
Piskorzowice 7:05
Strzeszkowice 7:08
Konary 7:12
SP Niegosławice 7:15
Niegosławice (KR pętla) 7:21
Konary 7:25
Strzeszkowice 7:28
Zarzecze 7:32
SP Piotrkowice 7:35
Wodzisław 7:40

Trasa 7.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły
Lubcza Janów 6:55
Sadki Modrzewie (pętla) 7:00
Sadki 7:03
Brzezinki 7:07
Przyrąb 7:12
SSP Lubcza 7:15
Nawarzyce Gajówka 7:18
Nawarzyce 7:21
SP Piotrkowice 7:26
Wodzisław 7:35

Trasa 8.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły
Łany (droga do Jeziorek) 6:55
Łany (piekarnia) 6:57
Łany (dawny Kartel) 7:00
Kaziny 7:05
Zielonki (budynek OSP) 7:10
Sielec 7:20
Mieronice (sklep GS) 7:25
SSP Brzeście 7:30
Wodzisław 7:35

Trasa 9.

Miejscowość Godzina odjazdu do szkoły
Laskowa Serwit 7:15
Pokrzywnica 7:17
SP Piotrkowice 7:20
Podlesie 7:25
SP Piotrkowice 7:30
Droblin 7:55
Wodzisław 7:40