Świetlica – grupa III

2016 2016 swietl gr3 zaj czer minUczniowie korzystając ze sprzyjającej pogody spędzają czas na placu zabaw i boisku szkolnym. Grając w gry zespołowe, zażywają ruchu wykorzystując różne przybory gimnastyczne. Poprzez wspólne zabawy integrują się z koleżankami i kolegami z klas młodszych i starszych. Opiekują się młodszymi. Aktualizują również gazetkę świetlicową.

Czytaj więcej: Świetlica – grupa III

Świetlica – grupa III

2016 sw gr3 prace 05 minUczniowie z tej grupy czas na świetlicy spędzają dosyć aktywnie. Po skończonych lekcjach odrabiają prace domowe wypożyczają książki i czasopisma w szkolnej bibliotece, grają w grupach w gry planszowe, ale najchętniej spędzają czas na zabawach ruchowych na placu zabaw. Bardzo chętnie wykonują też prace plastyczne. Ostatnio wraz z wychowawcą grupy wykonały wystawę prac i gazetkę z okazji Dnia Matki. Prace uczniów tej grupy są umieszczone na korytarzu (parter).

Czytaj więcej: Świetlica – grupa III

Zajęcia w grupie 3 na świetlicy szkolnej.

2016 swietlica gr3 minUczniowie na zajęciach świetlicowych odrabiają prace domowe często z pomocą nauczyciela, wykonują różne prace plastyczne, poznają nowe techniki plastyczne, dbają o aktualizowanie wystaw prac uczniów. Wykonują gazetki związane z porami roku oraz świętami i uroczystościami szkolnymi. Bardzo lubią gry zespołowe, zabawy tematyczne i na powietrzu.

Czytaj więcej: Zajęcia w grupie 3 na świetlicy szkolnej.