PISANKOWA ŚWIETLICA

2017 pisank swietlica minW tym roku 13 uczniów ze świetlicy szkolnej wzięło udział Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "Najładniejsza Pisanka Wielkanocna" pace były bardzo różnorodne i pięknie wykonane. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i symboliczne nagrody.

Czytaj więcej: PISANKOWA ŚWIETLICA

Mikołajki

2017 mikolaj swietlica minDnia 6.12.2016r. do świetlicy szkolnej zawitał Święty Mikołaj z koszyczkiem prezentów. Przyniósł prezent każdemu uczniowi, ponieważ w tym dniu wszyscy uczniowie bardzo ładnie pracowali wykonując mikołaja z masy solnej bądź skarpety oraz renifery i bałwanki z żarówki.

Czytaj więcej: Mikołajki

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 Listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci, więc wypada pamiętać o jego urodzinach. Dlatego też uczniowie naszej świetlicy świętowali urodziny Pluszowego Misia, biorąc udział w różnego rodzaju zabawach, śpiewając piosenki i recytując wierszyki o misiach. Wyklejali misie z papieru, oglądali bajkę pt."Miś Uszatek", opowiadali o swoich ulubionych bajkowych misiach.

Czytaj więcej: DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Spotkanie z pielęgniarką w świetlicy szkolnej.

2016 gr1 spotk z piel minW świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z pielęgniarką szkolną. Tematem przeprowadzonych zajęć była higiena. Głównym celem pogadanki było kształtowanie nawyków i przyzwyczajeń higieniczno– kulturalnych. Podczas spotkania, które przebiegało w formie rozmowy, uczniowie dowiedzieli się skąd pochodzi nazwa pielęgniarka, co to jest higiena osobista oraz uzyskali praktyczne rady jak dbać o własne zdrowie.

Czytaj więcej: Spotkanie z pielęgniarką w świetlicy szkolnej.