Z wizytą w bibliotece.

2016 wizyta w bibliot minUczniowie świetlicy szkolnej w miesiącu kwietniu i maju dwukrotnie odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Wodzisławiu, uczestnicząc tam w zajęciach bibliotecznych, które miały na celu szerzenie świadomości czytelniczej oraz zachęcanie uczniów do wypożyczania i czytania książek. Zapoznali się z ofertą biblioteki, zwiedzili wypożyczalnię dla dorosłych i dla dzieci.

Bardzo zainteresowali się pracami plastycznymi oprawionymi w albumy, część dzieci odnalazła w tych albumach swoje prace, które wykonywali w przedszkolu na konkursy organizowane przez bibliotekę. Uczestniczyli w konkursie układania puzzli. Obydwie wizyty bardzo podobały się dzieciom. Panie zorganizowały dla dzieci smaczny poczęstunek.

Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.
Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.
Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.
Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.
Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.
Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.
Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.
Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.
Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.
Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.
Z wizytą w bibl...
Z wizytą w bibliotece. Z wizytą w bibliotece.