Spotkanie z absolwentem naszej szkoły.

2017 spotk absol min15 maja uczniowie klas III gimnazjum, mieli okazję do spotkania z absolwentką naszej szkoły-Pauliną Łochowską. Była uczennica gimnazjum a obecnie wykładowca w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, kończy studia doktoranckie w Katedrze Kryminalistyki na Wydziale Prawa Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach, pracuje również w kancelarii radcowskiej.


Spotkanie miało na celu uświadomienie uczniom - młodszym kolegom, że można realizować wszystkie swoje marzenia, pragnienia jeśli będziemy konsekwentnie do nich dążyć.
Pani Paulina mówiła o kolejnych etapach swojej edukacji, a uczniowie zadawali dużo pytań dotyczących kariery zawodowej oraz z zakresu pracy którą wykonuje, czyli o badaniach z zakresu grafologii i kryminalistyki.

 

2017 spotk absol 01

2017 spotk absol 01

2017 spotk absol 01