"Świąteczna bombka SKO"

W okresie przedświątecznym został rozstrzygnięty konkurs pod hasłem „Najpiękniejsza bombka choinkowa z logo SKO" zorganizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności działającą w Zespole Szkół w Wodzisławiu. Celem konkursu było propagowanie zwyczaju własnoręcznego wykonywania ozdób świątecznych, rozbudzanie wyobraźni u dzieci, rozwijanie ich kreatywności oraz popularyzowanie oszczędzania w SKO. Zainteresowanie konkursem okazało się ogromne. W rywalizacji wzięło udział aż 53 uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Wszystkie bombki były przepięknie i estetycznie wykonane.

Komisja nie miała łatwego zadania, ale w końcu wyłoniła zwycięzców. Przy ocenie prac Jury wzięło pod uwagę samodzielność oraz wkład pracy autora, zgodność z tematem konkursu oraz walory estetyczne. Laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej grupie wiekowej i wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez PKO Bank Polski Oddział 1 w Jędrzejowie.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I kategoria – uczniowie klasy I:
I miejsce: Julia Konieczna, Magdalena Miarecka, Marcin Golonka
II miejsce: Maciej Jaworski, Olivier Gołąb, Aleksandra Rysz
III miejsce: Patryk Górniak, Oliwia Dąbek, Norbert Maludziński, Kamil Szyńcowicz
II kategoria – uczniowie klasy II:
I miejsce: Kacper Ozga, Olga Krupa, Tatiana Budziosz, Zuzanna Wiejak,
Weronika Szafrańska
II miejsce: Nowak Agnieszka, Kacper Piasecki, Sebastian Skowronek
III miejsce: Julia Smutek, Patrycja Klepek
III kategoria – uczniowie klasy III:
I miejsce: Bartłomiej Oleksiak, Izabela Zyguła, Natalia Wypych, Natalia Bednarska
II miejsce: Magda Oleksiak, Oliwia Sroga, Oliwia Wasik, Michał Walczak
III miejsce: Hubert Bielecki, Agnieszka Bonarska