Szkolny Turniej Gier i Zabaw

2016 zawody kl 1 3 minUczniowie edukacji wczesnoszkolnej pod okiem wychowawczyń przez kilka tygodni przygotowywali się do Szkolnego Turnieju Gier i Zabaw. Wszystkie dzieci w drodze losowania zostały podzielone na grupy. Każdy zespół otrzymał nazwę.
Zawody odbyły się 1 kwietnia 2016r. Dzień ten był wyjątkowy. Każdy z niecierpliwością czekał na rozpoczęcie sportowych zmagań. Do szkoły zawitali także rodzice, by dopingować swoje pociechy. Turniej uroczyście otworzyła pani wicedyrektor Zespołu Szkół życząc uczniom dużo siły, wytrwałości, woli walki oraz zachowania fair play w czasie potyczek sportowych.
W kategorii klas pierwszych rozegrano następujące konkurencje: bieg slalomem między pachołkami połączony z przewlekaniem przez szarfy, toczenie piłki po wyznaczonym torze oraz zabawa „Sadzenie ziemniaków” . Pierwsze miejsce zdobyła drużyna „Kaczeńce”, drugie „Krokusy”, trzecie „ Tulipany”, czwarte „Stokrotki”.
W kategorii klas drugich i trzecich rozegrano następujące konkurencje: kozłowanie piłki miedzy pachołkami, toczenie piłki slalomem, bieg sztafetowy połączony z przewlekaniem przez szarfę, skoki obunóż z woreczkiem umieszczonym między kolanami i zabawa „Sadzenie ziemniaków”. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Wesołych Krasnali, drugie Wesołych Skrzatów, trzecie Wesołych Smerfów, czwarte Wesołych Ludków.
Wszyscy uczniowie byli nagradzani brawami i okrzykami. Każdy zawodnik otrzymał dyplom.
Była to wspaniała zabawa połączona z rywalizacją, kształtująca współzawodnictwo, satysfakcję z zasłużonej wygranej czy godzenie się z porażką. Wzbudziła dużo emocji nie tylko wśród uczniów, ale także wśród nauczycieli i rodziców. Wszyscy będziemy mile wspominać te chwile. Czekamy na następne zawody za rok.

Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw
Szkolny Turniej...
Szkolny Turniej Gier i Zabaw Szkolny Turniej Gier i Zabaw