„Badminton gra dla każdego”

2017 innow bad minW roku szkolnym 2016/2017 w Szkole Podstawowej po raz drugi realizowana jest innowacja pedagogiczna z wychowania fizycznego pod hasłem „Badminton gra dla każdego”. Innowacją objęci są uczniowie z klasy czwartej, na jej realizację przeznaczono 30 godzin lekcyjnych.

Uczniowie chętnie biorą udział w zajęciach, rozgrywane mecze dostarczają im wiele emocji i satysfakcji.

W ramach popularyzacji badmintona nasza placówka zrealizowała zadania Świętokrzyskiego Dzienia Badmintona (artykuł na stronie szkolnej). Obecnie uczniowie przygotowują się do wojewódzkiego spotkania badmintonistów.

„Badminton gra ...
„Badminton gra dla każdego” „Badminton gra dla każdego”
„Badminton gra ...
„Badminton gra dla każdego” „Badminton gra dla każdego”
„Badminton gra ...
„Badminton gra dla każdego” „Badminton gra dla każdego”
„Badminton gra ...
„Badminton gra dla każdego” „Badminton gra dla każdego”
„Badminton gra ...
„Badminton gra dla każdego” „Badminton gra dla każdego”
„Badminton gra ...
„Badminton gra dla każdego” „Badminton gra dla każdego”
„Badminton gra ...
„Badminton gra dla każdego” „Badminton gra dla każdego”
„Badminton gra ...
„Badminton gra dla każdego” „Badminton gra dla każdego”