MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

2017 mini pilka minW dniu 17 maja 2017 roku na obiektach OSiR w Wodzisławiu odbył się Gminny Turniej w Mini Piłce Nożnej dla chłopców szkół podstawowych z gminny Wodzisław. W zawodach wzięły udział drużyny szkolne z: Mierzawy, Niegosławic, Piotrkowic, Lubczy, Brześcia oraz Wodzisławia.

Rywalizacja o zwycięstwo w turnieju toczyła się w 2 grupach. W grupie A uczniowie naszej szkoły pokonali 7:0 chłopców z Piotrkowic oraz 5:0 drużynę z Mierzawy. Tytuł Mistrza Gminy w Piłce Nożnej przypadł sportowcom z Wodzisławia, którzy w finałowym meczu pokonali drużynę SP z Lubczy w stosunku 2:0. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Mierzawy, która w rzutach karnych zwyciężyła sportowców z Brześcia. Gole w turnieju dla naszego zespołu zdobyli: Hubert Bielecki – 5, Dawid Łebek – 3, Sebastian Skowronek – 3, Jakub Kuśmirek – 2, Adam Wąchała – 1.
Nasza drużyna z rąk organizatorów zawodów pana Mariusza Osińskiego i pana Michała Karczewskiego otrzymała okazały puchar. Najlepszy zawodnik turnieju Hubert Bielecki oraz bramkarz Krzysztof Bzdyk otrzymali pamiątkowe medale.
Skład drużyny z Wodzisławia: Adam Wąchała, Patryk Rzeźnicki, Krzysztof Bzdyk, Jakub Kuśmirek, Hubert Bielecki, Bartłomiej Oleksiak, Sebastian Skowronek, Dawid Łebek, Łukasz Stanek. Zawodników do turnieju przygotowali: pani Urszula Błasiak i pan Robert Jarosiński.

Gratulujemy młodym piłkarzom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

2017 mini pilka 01

2017 mini pilka 01

2017 mini pilka 01

2017 mini pilka 01