rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

Daniel Radwan i Adam Wąchała zostali Mistrzami Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce

2019 sport la min  15 września 2018r na stadionie Olimpii Pogoń Staszów odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego U-16 w lekkiej atletyce. Sportowcy rywalizowali w biegach na 100m, 300m, 600m, 1000m, 2000m, 80ppł, 110ppł, 4x100m, skok wzwyż, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem.

  Zawody zorganizowane zostały przez Świętokrzyski Związek Lekkiej Atletyki i zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. W zawodach prawo startu mieli zawodnicy urodzeni w roku 2003 – 2005 i uprawnieni do reprezentowania klubu lub szkoły. W zawodach uczestniczyły czołowe kluby z województwa świętokrzyskiego: KKL Kielce, Słoneczko Busko-Zdrój, Olimp Strawczyn, Żaczek Połaniec, LZS Sigma OSiR Staszów, Gryf Rytwiany, Juventa-Kobex Starachowice, Wisła Junior Sandomierz, UKS Czwórka Ostrowiec Świętokrzyski, Nadir Jędrzejów, Ludowy Klub Biegacza Rudnik oraz 4 uczniów z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu. Jak się okazało był to wyjątkowo udany start naszych zawodników w tak mocno obsadzonych zawodach.

 

2019 sport la 02
  Jako pierwszy do rywalizacji na dystansie 600m przystąpił Daniel Radwan z klasy 3a. Po bardzo emocjonującym biegu i pasjonującym finiszu na linię mety niemal równo dobiegło 3 zawodników. Odpowiedź, który z nich był najlepszy dała dopiero analiza zapisu fotokomórki. Po kilku minutach spiker ogłosili, że zwycięzcą rywalizacji z wynikiem 1 min 34 s został Daniel Radwan z SSP Wodzisław. Nasz uczeń uzyskał tytuł mistrza województwa w biegu na dystansie 600m.
  Do drugiego biegu na dystansie 1000m przystąpił Karol Ozga z klasy 3a. Na tym dystansie rywalizował z najbardziej utytułowanym biegaczem województwa świętokrzyskiego z rocznika 2003 Miłoszem Kucą ze Staszowa. Karol pokazał wielką klasę sportową, pobiegł mądrze i taktycznie. Bieg ukończył na 2 miejscu z wynikiem 3 min 04 s i uzyskał tytuł wicemistrza województwa w biegu na dystansie 1000m.
W trzecim biegu na dystansie 2000m rywalizowało 2 uczniów z naszej szkoły: Adam Wąchała z klasy VIII i Gabriel Ozga z klasy 3b. Adam, murowany faworyt biegu na najdłuższym dystansie nie zawiódł naszych oczekiwań. Od pierwszych metrów narzucił swoje mocne tempo, wyszedł na prowadzenie i z dużą przewagą pokonał wszystkich zawodników. Z czasem 6 min 53 s wywalczył tytuł mistrza województwa w biegu na 2000m. Gabriel bieg ukończył na 5 miejscu.

2019 sport la 03
  Pod względem ilości zdobytych złotych medali, w kategorii chłopców SSP Wodzisław zajęła 1 miejsce. 2 złote medale oprócz nas wywalczyły tylko kluby sportowe z KKL Kielce i Słoneczko Busko-Zdrój. Po 1 złotym medalu zdobyły kluby: Żaczek Połaniec oraz Sigma OSiR Staszów.
Zawodnicy z naszej szkoły po raz kolejny pokazali, że są jednymi z najlepszych sportowców w kategorii U-16 w naszym województwie. Daniela, Karola, Adama i Gabriela do zawodów przygotował Robert Jarosiński. Wielkie gratulacje dla sportowców.

2019 sport la 01

2019 sport la 04

2019 sport la 05