rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

XX Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe w Tokarni

2017 tokarnia minDawid Łebek i Adam Wąchała
zdobyli złote medale w Mistrzostwach Województwa zrzeszenia LZS
w Biegach Przełajowych

W dniu 14.09.2017r. na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni odbyły się jubileuszowe XX Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe zrzeszenia LZS o memoriał Zdzisława Stawiarza.

W biegach wystartowało około 300 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich z całego województwa świętokrzyskiego. Zawody otworzył Jerzy Kula – Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS w Kielcach, a sędzią głównym był Wiesław Rożej – Prezes Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki.
W zawodach wystartowała 28 osobowa grupa uczniów z Samorządowej Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi z Wodzisławia. Już w pierwszym biegu chłopców z rocznika 2006-2007 wystąpiła mocna grupa 6 uczniów z Wodzisławia, którzy rywalizowali na dystansie 1000m. Po wspaniałym biegu i walce do ostatnich metrów jako pierwszy linię mety minął Dawid Łebek – uczeń SSP z Wodzisławia. Po zeszłorocznym wicemistrzostwie teraz Dawid po raz pierwszy został Mistrzem Województwa w biegach przełajowych. Wysokie 7 miejsce w tym biegu zajął Sebastian Skowronek. Najmłodszy uczestnik naszej ekipy Dawid Juźwik zajął 16 miejsce. W drugim biegu chłopców z rocznika 2004-2005 na dystansie 1000m wystąpiło 4 uczniów z Wodzisławia. Duże umiejętności sportowe pokazał Adam Wąchała – uczeń SSP z Wodzisławia prowadząc od startu do mety wygrał bieg uzyskując tytuł Mistrza Województwa LZS w biegach przełajowych. W trzecim biegu chłopców z rocznika 2002-2003 na dystansie 1500m rywalizowało 4 gimnazjalistów z Wodzisławia. Najlepiej z nich spisał się ubiegłoroczny mistrz województwa Daniel Radwan. Startując z uczniami o rok starszymi zajął wysokie 4 miejsce udowadniając, że jest jednym z najlepszych zawodników w województwie świętokrzyskim. Pozostali startujący uczniowie z Wodzisławia (Oliwia Dąbek, Nadia Łebek, Norbert Maludziński, Tatiana Budziosz, Patrycja Klepek, Kamila Krzelowska, Łukasz Stanek, Mikołaj Szota, Piotr Adamczyk, Bogdan Pardała, Magda Oleksiak, Wiktoria Adamczyk, Hubert Bielecki, Maksymilian Karyś, Bartłomiej Oleksiak, Magdalena Ochęduszko, Dominika Musiał, Aleksandra Gurgul, Karol Ozga, Marcin Radwan, Wiktoria Zbień, Aleksandra Biedroń) ukończyli biegi w drugiej, trzeciej i czwartej dziesiątce zdobywając punkty do klasyfikacji drużynowej.
W klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych Wodzisław zajął IV miejsce w województwie, a gimnazjaliści VI.
Trzech najlepszych uczniów w każdej kategorii wiekowej udekorowano pamiątkowymi medalami, a sześciu dyplomami. Sześć najlepszych szkół otrzymało pamiątkowe puchary i dyplomy.
Dawid Łebek, Adam Wąchała, Daniel Radwan i Karol Ozga zostali zakwalifikowani do Finału Centralnego XXII Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych zrzeszenia LZS, które odbędą się 7.10.2017r. w Wolbórzu (województwo mazowieckie).
Medalistów z Wodzisławia wychowania fizycznego uczą: Robert Jarosiński i Urszula Błasiak – nauczyciele SSP z Wodzisławia. Oni również przygotowali mistrzów do zawodów sportowych.

 

2017 tokarnia 01

2017 tokarnia 01

2017 tokarnia 01

2017 tokarnia 01

2017 tokarnia 01

2017 tokarnia 01

2017 tokarnia 01