rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych

2019 03 mistrz b minDawid Juźwik i Adam Wąchała zdobyli „złoto”, a Jakub Górniak „brąz” w Mistrzach Województwa w Biegach Przełajowych

 

   Uczniowie naszej szkoły nie przestają zadziwiać swoimi umiejętnościami sportowymi. Podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego Związku LA i Świętokrzyskiego zrzeszenia LZS  w Biegach Przełajowych rozegranych w dniu 16.03.2019r. w Starachowicach po raz kolejny udowodnili, że należą do najlepszych biegaczy w województwie świętokrzyskim. W ramach zawodów odbyła się rywalizacja w 14 kategoriach wiekowych. W 5 z nich wystąpiło 6 uczniów z SSP Wodzisław. Łącznie w biegach wystąpiło ponad 220 sportowców. W najmłodszej kategorii wiekowej U10  rywalizowali chłopcy do lat 10 na dystansie 300m. W niej wystąpił reprezentant SSP Wodzisław Jakub Górniak. Mimo młodego wieku, w 3 życiowym starcie w zawodach wojewódzkich, Kuba osiągnął najlepszy wynik. W biegu zajął 3 miejsce zdobywając brązowy medal. W kolejnym biegu w kategorii U12 wystąpiła Zofia Ptak. Choć była uczennicą o rok młodszą od większości startujących, nie przestraszyła się mocnej rywalizacji. W biegu na dystansie 300m zajęła 7 miejsce. W tej samej kategorii U12 wystąpił nasz faworyt do medalu Dawid Juźwik. Startując w biegu na dystansie 600m w 100% wywiązał się z zadania. Zajął pierwsze miejsce i uzyskał tytuł Mistrza Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych. W kategorii U14 na dystansie 1500m wystąpiły 2 kolejne zawodniczki z naszej szkoły: Magda Oleksiak i Natalia Młodawska. Bieg był obsadzony bardzo mocnymi zawodniczkami z naszego województwa, wielokrotnymi medalistkami mistrzostw województwa czy uczestniczkami zawodów ogólnopolskich w biegach. Bardzo dobrze w gronie tak utytułowanych zawodniczek wypadła Magda Oleksiak zajmując 6 miejsce. Ukończenie biegu na tak długim dystansie i pokonanie kilku startujących w biegu zawodniczek jest dużym sukcesem drugiej naszej uczennicy Natalii Młodawskiej, która zajęła 22 miejsce. W ostatnim biegu z udziałem naszego zawodnika, w kategorii U 14 chłopców wystąpił nasz najbardziej utytułowany biegacz Adam Wąchała. Kontrolując bieg od startu do mety zwyciężył z wyraźną przewagą zdobywając swój 10 złoty medal w wojewódzkiej imprezie biegowej.

   W klasyfikacji medalowej wszystkich biegów zajęliśmy 4 miejsce w województwie. Zdobyliśmy 2 złote i 1 brązowy medal. Uzyskaliśmy 1 szóste miejsce, 1 siódme.  Wspaniale wypadliśmy w klasyfikacji medalowej chłopców zajmując 2 miejsce w województwie świętokrzyskim.              

Końcowa klasyfikacja medalowa zespołów sportowych:

 

KLUB/SZKOŁA

ZŁOTE

SREBRNE

BRĄZOWE

1

JUVENTA STARACHOWICE

4

1

1

2

KKL KIELCE

3

4

3

3

LKB RUDNIK

2

2

1

4

SSP WODZISŁAW

2

0

1

5

NADIR JĘDRZEJÓW

1

2

1

7

SZYMANOWSKI TEAM

1

1

0

6

TS AKWEDUKT KIELCE

1

0

1

8

SŁONECZKO BUSKO-ZDRÓJ

1

0

0

9

STS SKARŻYSKO KAMIENNA

0

2

1

10

SSR OLIMP STRAWCZYN

0

1

2

11

PSP 14 OSTROWIEC ŚW.

0

1

0

12

ŻACZEK POŁANIEC

0

0

1

13

GRYF RYTWIANY

0

0

1

14

EKSTREMALNI DECARUN KIELCE

0

0

1


   Cieszy fakt, że nasi uczniowie zamiast telewizji i komputerów wybierają aktywność na świeżym powietrzu. Warto nadmienić, że każda minuta spędzona w duchu zdrowej rywalizacji to kolejne 60 sekund w drodze do prawidłowego rozwoju naszych dzieci.

              Uczniów do zawodów przygotowali pan Robert Jarosiński i pani Urszula Błasiak. Wielkie gratulacje dla uczestników zawodów i ich trenerów !

Mistrzostwa Woj...
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Woj...
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Woj...
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Woj...
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Woj...
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Woj...
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Woj...
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Woj...
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Woj...
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Woj...
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych