rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

MŁODZI PIŁKARZE SSP WODZISŁAW NAJLEPSI W GMINIE!

2020 pilka n min   27 września 2019roku na obiektach GOSiR w Wodzisławiu rozegrany został GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ. W rozgrywkach udział wzięli chłopcy z klas IV-VIII z wszystkich szkół z naszej gminy. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach, grając systemem „każdy z każdym”.

   Zwycięzcy grup spotkali się w wielkim finale, drużyny z drugich miejsc zagrali o miejsce 3, a szkoły z 3 miejsc rozegrali mecz o piąte miejsce. Chłopcy z Wodzisławia trafili do grupy 2 (SSP Wodzisław, SP Piotrkowice, SP Mierzawa). Grupę 1 stworzyły drużyny z: SSP Lubcza, SP Niegosławice, SSP Brzeście. Już pierwsze mecze zapowiadały wielkie emocje. Nasza szkoła reprezentowana była przez bardzo młodych sportowców (jeden uczeń z rocznika 2008, dwóch z rocznika 2007, ośmiu z rocznika 2006 i jeden z rocznika 2005). Aby osiągnąć sukces nasi młodzi piłkarze musieli zostawić „serce na boisku” i zagrać z wiarą, że z tak młodym składem możemy zwyciężyć w zawodach. Tak też się stało. Ale po kolei. Mecze w naszej grupie:

 

1. SSP WODZISŁAW – SP PIOTRKOWICE 2:1
2. SSP WODZISŁAW – SP MIERZAWA 6:2

   Wygraliśmy grupę drugą i w finale zagraliśmy ze zwycięzcą grupy pierwszej czyli SSP Lubcza. Mecz był niesłychanie wyrównany. Zagraliśmy bardzo ostrożnie aby w meczu nie stracić bramki. Przy okazji wyprowadziliśmy kilka groźnych akcji starając się o strzelenie choćby jednej bramki. Nasz plan powiódł się w 100%. Strzeliliśmy zwycięską bramkę, a nasz bramkarz zagrał „mecz życia” broniąc w drugiej połowie karnego. Zmęczeni lecz bardzo szczęśliwi wygraliśmy turniej piłkarski. Trzecie miejsce przypadło chłopcom z Piotrkowic.
Mecz finałowy: SSP WODZISŁAW – SSP LUBCZA 1:0
   Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Zawadzki, Dawid Juźwik, Patryk Górniak, Kacper Ozga, Eryk Selega, Kacper Piasecki, Mikołaj Szota, Sebastian Skowronek, Dawid Łebek, Łukasz Stanek, Piotr Adamczyk, Bartłomiej Oleksiak.
Podsumowując: Kluczem do sukcesu była gra zespołowa, a nasi chłopcy pokazali, że nie tylko świetnie biegają, ale też potrafią nieźle grać w piłkę.

WIELKIE GRATULACJE naszym chłopcom składają nauczyciele w-f!

2020 pilka n 01

2020 pilka n 01

2020 pilka n 01