rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

PATRYCJA WOJCIECHOWSKA srebrna, a FILIP WOJCIECHOWSKI brązowy w „BIEGACH ŚLĄSKICH” W RYBNIKU

W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku. miniaturaPrawie 8 miesięcy czekaliśmy na udział uczniów naszej szkoły w sportowej rywalizacji biegowej. Przez ten czas solidnie trenowaliśmy aby zbudować wysoką formę i móc rywalizować z najlepszymi.

Tym razem w pierwszym starcie obecnego sezonu walczyliśmy z biegaczami szkół śląskich. W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku. Do zawodów zgłoszono 257 młodych miłośników biegania w tym czworo uczniów SSP Wodzisław. Atmosfera przed, w trakcie i po biegu była wspaniała. Startowały całe rodziny, dzieci z klubów piłkarskich, klubów lekkoatletycznych i klubów biegacza. Nawet pogoda w czasie biegów była łaskawa dla uczestników biegów. Nasi młodzi biegacze wystartowali w pięciu kategoriach biegowych.

 

Zdjęcie - W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku.

Zdjęcie - W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku.

Zdjęcie - W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku.

Już w trzecim biegu, w kategorii chłopców klas 0-2 ze szkół podstawowych na dystansie 500m ujrzeliśmy naszych zawodników. W biegu tym wystartowali Krzysztof Piasecki z klasy pierwszej i Filip Wojciechowski z klasy drugiej. Dobre przygotowanie do sezonu potwierdzili wysokimi wynikami. Krzysiu zajął 7 miejsce, a Filip uplasował się na trzecim miejscu. Do biegu zgłoszono 47 małych miłośników biegania.
W kolejnym biegu w kategorii dziewcząt z klas 0-2 ze szkół podstawowych na dystansie 500m wystartowała Patrycja Wojciechowska. Ambitna postawa zawodniczki na trasie przyniosła wspaniały wynik sportowy. W biegu uczennica naszej szkoły zajęła 2 miejsce ustępując nieznacznie Milenie Wojdyło z ZSP 7 Rybnik trenującej w klubie „Młoda Luxtorpeda”. Warto dodać, że w biegu tym 3 miejsce zajęła Lena Komarnicka z teamu „FitMore Rybnik”, a 4 Faustyna Łysek z teamu „Młode Wilczki”. Jak widać po wynikach czołowych zawodniczek rywalizacja stała na wysokim poziomie, a najwyższe lokaty w niemal wszystkich biegach zajmowali uczniowie trenujący w klubach śląskich. W pokonanym boju zostawiła 35 zawodniczek ustępując jednej.

Zdjęcie - W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku.

Zdjęcie - W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku.

Zdjęcie - W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku.

W kolejnym biegu, a zarazem ostatnim z udziałem naszego przedstawiciela na starcie pojawił się Aleksandra Hornika w kategorii chłopców z klas 3-5 ze szkół podstawowych. Do pokonania miał dystansie 1000m. Olek pomimo przejścia w ostatnich dniach przed startem mocnego przeziębienia, wystartował w biegowej rywalizacji i zajął 15 miejsce na 32 startujących. Niestety przeziębienia żaden biegacz nie oszuka i nie da się nadrobić wytzrymałości w ciągu paru dni. Osobiście znając dobrze Olka wierzę, że z kolejnych startów przywiezie wiele medali.
Warto dodać, że każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal, mały plecak oraz wodę do picia. Filip Wojciechowski i Patrycja Wojciechowska przy muzyce „We are the champions” grupy Queen zostali dodatkowo nagrodzeni pucharami i drobnymi upominkami.
Krzysztofa Piaseckiego, Filipa Wojciechowskiego, Patrycję Wojciechowską, Aleksandra Hornika do zawodów przygotował Robert Jarosiński. Dziękuję rodzicom państwu Agnieszce i Radosławowi Piaseckim, państwu Paulinie i Marcinowi Wojciechowskim oraz państwu Agnieszce i Arturowi Hornikom, że umożliwili swoim dzieciom wystartowanie w niedzielnych biegach okolicznościowych.

Zdjęcie - W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku.

Zdjęcie - W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku. - uczniowie na podium

Zdjęcie - W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku. - uczniowie z podiumJak widać sportowa rywalizacja biegowa to wspaniała forma spędzania wolnego czasu w aktywny sposób. To także pogłębianie relacji rodzic-dziecko-nauczyciel oraz wzmacnianie więzi rodzinnych.

Opracował:
Robert Jarosiński
nauczyciel SSP Wodzisław