rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

„Nasi przyjaciele”

2017 gazetka minKażdy z nas ma swoje ulubione zwierzę. Jedni psa inni kota, a jeszcze inni króliki, chomika lub rybki. Są one naszymi przyjaciółmi i sprawiają wiele radości. Nie powinniśmy jednak zapominać o tym, że należy o nie właściwie dbać. Powinny mieć wydzielone miejsce, jeśli przebywają w domu np. właściwy kojec dostosowany do wielkości zwierzęcia.


Nasz milusiński to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. Należy pamiętać o ich regularnym karmieniu, czesaniu sierści (zwłaszcza psa i kota). Pies przebywający w domu powinien być wyprowadzany na spacer, a ten, który znajduje się na zewnątrz mieć odpowiednią budę ocieploną przed zbliżającą się zimą.
W przypadku dolegliwości fizycznych (różnych chorób), które także dotykają zwierząt trzeba koniecznie skorzystać z porady weterynarza. W takich sytuacjach mimo naszych najlepszych chęci jesteśmy bezradni.
Zwierzęta, podobnie jak ludzie doznają uczuć, choć nie zawsze jesteśmy tego świadomi. Potrafią tęsknić za swym właścicielem, rozpaczać z powodu jego utraty, czuć się nieszczęśliwe, gdy są odrzucone, cieszyć się ze wspólnej zabawy. Przede wszystkim nie są naszą zabawką, którą wyrzucamy, gdy nam się znudzi. Biorąc pod opiekę wybrane zwierzę musimy być świadomi tego, że jesteśmy za nie odpowiedzialni do końca jego życia.
Zawsze powinniśmy reagować, gdy spotykamy się z przemocą lub okrucieństwem w stosunku do zwierząt. To przecież „nasi bracia mniejsi” bez których życie wyglądałoby inaczej. Kochajmy zwierzęta, a one tym samym się nam odwdzięczą.

Magdalena Wojtecka
Kl. III a

 

2017 gazetka 01