rekrut 25

apel

apel

Apel Wojewody Świętokrzyskiego
oraz Świętokrzyskiego Komendanta
Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
w sprawie niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla
oraz zwiększonej liczby pożarów budynków

bezpl-tel-zauf.png

dz czyst pow
Zagraj w grę:  
POGROMCA SMOGU | SUDOKU SMOGOWE
pomiar smogu

infolinia

nie hejtgrafika: https://www.kielce.uw.gov.pl/

info wsparcie minInformacja Ministerstwa Edukacji i Nauki
- Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
/plakat/

innopolis log

 


  Informacje bieżące...


dbi2023

Polskie Centrum Programu Safer Internet Materiały edukacyjne Kampanie społeczne
rok dla niepodl 2 minROK SZKOLNY 2017/2018 ZOSTAŁ OGŁOSZONY „ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.
W ZWIĄZKU Z TYM W NASZEJ SZKOLE PODJĘTO WIELE INICJATYW
DLA UCZCZENIA 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI. 


wyszukiwarka

PUNKT DORADZTWA EDUKACYJNO– ZAWODOWEGO
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie
ul. Przypkowskiego 43 /czytaj więcej/

Informacje o PDEZ:

Ogłoszenia:

Data

Treść ogłoszenia

Autor

25.09.2023 r. 

Zawiadamiam, że na podstawie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2023 poz. 1211) dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych w roku szkolnym 2023/24 będą:

- 2 i 3 listopada 2023 r. (czwartek i piątek po Wszystkich Świętych)
- 2 maja 2024 r. (czwartek między Międzynarodowym Świętem Pracy, a Świętem Konstytucji
3- go Maja);
- 14 maja 2024 r. (wtorek - I dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 15 maja 2024 r. (środa) - II dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 16 maja 2024 r. (czwartek) - III dzień egzaminu ósmoklasisty),
- 31 maja 2024 r. (piątek po Bożym Ciele)
- 20 czerwca 2024 r. (czwartek - przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych).

Jednocześnie informuję rodziców (prawnych opiekunów) o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w szkole w wyżej wymienionych dniach.

Jerzy Kostyła
15.09.2023 r. 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2023/2024

  1. Zarządzenie nr 346/2023 w sprawie organizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024
 Jerzy Kostyła
25.09.2019 r. 

linia 800080222

Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli
tel. 800 080 222

 Andrzej Pałczyński
15.03.2018 r.

komponentySZKOLNY PUNKT KONSULTACYJNY

Informuję, że w ramach zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty projektu „Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej”, został utworzony w naszej szkole Punkt Konsultacyjny Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Jędrzejowie, który wspomagać będzie nauczycieli szkół ogólnodostępnych w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Więcej informacji

Jerzy Kostyła

Wszystkie ogłoszenia

Ostatnio dodane artykuły:

„SPORT DLA WSZYSTKICH”

W piątek 02.12.2022 roku uczniowie klas 1-7 z Samorządowej Szkoły Podstawowej imienia Wojska Polskiego w Wodzisławiu uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Świętokrzyskiej Federacji Sportu. W ramach programu „Sport dla Wszystkich”, który realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki przybyli goście w ciekawy sposób zaprezentowali 2 dyscypliny sportowe.

W pierwszej części 2 godzinnych pokazów sportowych: prezes Wojciech Imiołek i sekretarz Adrian Sidor ze Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Koszykówki w Kielcach zaprezentowali walory koszykówki 3x3. Po omówieniu przepisów gry, młodzi obserwatorzy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności rzutowych oraz wzięcia udziału    w różnego rodzaju konkursach koszykarskich. W zabawach udział wzięli przedstawiciele wszystkich klas od 1 do 7. Najlepsi otrzymali drobne upominki.

Druga dwugodzinna część przeznaczona była na królewską dyscyplinę sportu jaką są  szachy. Pokazy gry w tej dyscyplinie zaprezentowały czołowe zawodniczki województwa świętokrzyskiego w swoich kategoriach wiekowych: Magdalena Karyś, Katarzyna Karyś, Sara Wichura. Wszyscy chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas pokazów gry typu: mecze jednominutowe, szachy na ślepo czy  pojedynkach rozgrywanych przez przybyłych gości z sześcioma uczniami jednocześnie z naszej szkoły. Dużym zainteresowaniem cieszył się „konkurs wiedzy o szachach”. Najlepsi w konkursach otrzymali upominki dla „młodego szachisty”.

Nasi uczniowie podczas spotkań dowiedzieli się, że „Sport dla Wszystkich” jest kolejnym projektem Ministerstwa Sportu i Turystyki dążącym do popularyzacji wybranych dyscyplin sportowych. Projekt ma na celu popularyzację sportu w społeczeństwie poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych.

Większość uczestników spotkania otrzymała od przybyłych gości drobne upominki - piłeczki z pianki-gniotki. Każdy miał możliwość porozmawiać z doświadczonymi sportowcami na temat interesującej go dyscypliny sportowej.