Dzień Babci i Dziadka 2024

2024 21 dzien b dz min22 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas I-III pod opieką swoich wychowawców przygotowali występ artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie oraz taneczne. Wszyscy aktorzy zaśpiewali głośno sto lat swoim babciom i dziadziusiom. Na Gości czekał również słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka 2024

Dzień Czystego Powietrza 2023

2023 11 dz czyst pow min14 listopada obchodzimy Dzień Czystego Powietrza. Uczniowie klas 1-3 świętowali go wspólnie z ESA. Utrwalili najważniejsze informacje na temat zanieczyszczenia powietrza, dzielili się wiedzą dotyczącą sposobów dbania o jego czystość oraz zagrali w gry smogowe.

 

 

Czytaj więcej: Dzień Czystego Powietrza 2023

Ślubowanie pierwszoklasistów 2023

2023 10 slubow kl 1 min11 października 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego pierwszoklasiści przygotowywali się do tego dnia długo i wytrwale. W obecności dyrektora szkoły, nauczycieli, uczniów i rodziców pięknie zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-recytatorskie.

Czytaj więcej: Ślubowanie pierwszoklasistów 2023

ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

2023 09 01 wrzesnia min84 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej harcerze z SSP im Wojska Polskiego w Wodzisławiu uczcili bardzo aktywnie. Jeszcze w czasie wakacji wykonali prace porządkowe przy mogile Zenona Kubickiego, obrońcy Westerplatte. W dniu 1 września uroczyście zapalili znicze a pan burmistrz, Dominik Łukasik złożył kwiaty.

Czytaj więcej: ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

Zakończenie roku szkolnego

2023 zak roku 2023 minSpołeczność Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu, 23 czerwca 2023 roku, uroczyście zakończyła rok szkolny 2022/2023. Dyrektor Szkoły podziękował wszystkim za naukę i pracę . Uczniowie osiągający najlepsze wyniki w nauce otrzymali dyplomy a ich rodzice listy gratulacyjne. Nie zabrakło podziękowań dla najlepszych sportowców z naszej szkoły. Do gratulacji i życzeń dołączyli również Burmistrz miasta i gminy Wodzisław oraz Przewodniczący Rady Rodziców.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego